telewizja

Farma 3: Renia jest w poważnych tarapatach! Bliski mężczyzna tak ją potraktował

2024-02-23 15:28

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Renia to jedna z ulubionych bohaterek programu Farma 3. Wiele osób wskazuje ją jako kandydatkę do zwycięstwa. To dlatego, że cechuje ją szczerość i dobroć dla innych. Czy ważny mężczyzna nadwyrężył jednak jej zaufanie? Ta informacja zmieniła życie Reni.

Farma 3: Marcin zawiódł Renię

Ostatnie odcinki programu Farma 3 przynoszą jeszcze więcej emocji, niż do tej pory. Choć cały ten sezon wzbudzał u widzów mieszanie uczucia, a to głównie za sprawą dram i manipulacji, które mogliśmy oglądać na ekranie, to w ostatnich dniach w Farma 3 jest jeszcze grubiej, niż do tej pory. Okazuje się bowiem, że Maciek, którego widzowie znali do tej pory jako szarą myszkę mocno się odpalił i zaczął rozwalać wszystkie sojusze, jak domki z kart. Prawda o uczestnikach wychodzi na jaw? Widzom do tej pory wydawało się, że o uczestnikach Farma 3 wiedzą już wszystko. Mieli upatrzonych swoich ulubieńców, wroga, którym niemal od początku sezonu jest dla wielu Amanda i tak się wiodło. Po drodze okazało się jednak, że i Marta potrafi pokazać pazurki, a teraz wychodzi na to, że ufać do końca nie można i Marcinowi.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Widzowie rozczarowani postawą Marcina

Marcin wyparł się Reni? Na to wskazują słowa, które mogliśmy usłyszeć w programie Farma 3. Nasza szara myszka - Maciek poinformowała bowiem jedną z ulubionych bohaterek programu o tym, że Marcin, który do tej pory był z Renią w mocnym sojuszu, zachował się nie tak, jak powinien. Sama Renia po tych słowach nie ukrywała smutku i żalu. I w zasadzie trudno jej się dziwić, bo nikt nie lubi być wystawiany do wiatru. Widzowie o zachowaniu Marcina z Farma 3 postanowili jednak napisać jeszcze dobitniej. Na profilu programu zaroiło się od komentarzy, które ostro go krytykują.

Przykro mi się zrobiło Reni. Widać jak się zawiodła na Marcinie.

dokładnie Marcin zachowanie porażka

Marcin stracił w moich oczach. Mógł do końca trzymać się z Renia, a nie jakieś skakanie z kwiatka na kwiatek. Rozumiem, ze każdy patrzy na swoje korzyści, sami nie wiemy jakbyśmy się zachowali, ale…. Bądźmy ludźmi! Do Maćka miałam totalnie neutralne podejście, ale po tym odcinku to pokazał ze ma jaja !! Super Maciej, brawo!

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Jak dalej potoczą się losy uczestników produkcji? Czy Renia da jednak Marcinowi drugą szansę? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach programu Farma 3, które można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.