telewizja

Farma 3: Renia już się nie kryje! To tak wygląda miłość jej życia. Widok porusza

2024-02-27 13:29

Farma 3 to program, który przez ostatnie tygodnie dostarczał nam mnóstwa emocji. Od śmiechu, przez wkurzenie, aż po łzy. Już w piątek dowiemy się, kto zwycięży w show. A uczestnicy coraz bardziej się otwierają i pokazują coraz więcej ze swojego życia. Ostatnio poruszającym obrazkiem podzieliła się ulubienica widzów - Renia.

Farma 3: Renia poruszyła internautów

W tym sezonie Farma 3 trudno szukać bohaterów, których większość widzów by lubiła. Niemal każdy podpadł czymś mniej lub bardziej. Są nawet i tacy uczestnicy, których widzowie mianowali na swoich wrogów numer 1. To oni przez kilka tygodni na profilu Farma 3 mogli czytać, że program jest pod nich ustawiony, że dawno powinni polecieć do domu albo, że produkcja to ich rodzina. Na tym tle jest jednak jedna uczestniczka, którą widzowie Farma 3 pokochali już wręcz od pierwszego odcinka. To Renia. Sympatyczna bohaterka szybko została przytulona do serca przez widzów, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów, pochwał i gratulowali cennych ripost w programie. Sama Renia chyba też pokochała widzów Farma 3, gdyż regularnie udziela się na swoim profilu na Instagramie i prowadzi live'y na Tik Toku. Ostatnio uczestniczka dodała do sieci wzruszającą fotkę.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Renia ze swoim ukochanym

Nie ma chyba drugiego takiego uczestnika w Farma 3, którego widzowie pokochaliby równie mocno, jak Renię. I trudno się dziwić, gdyż ta uczestniczka niemal przez cały sezon jest na ekranie chodzącym dobrem. Być może to dlatego, że Renia także w życiu prywatnym wydaje się spełnioną i zadowoloną kobietą. Bohaterka Farma 3 ma bowiem córki, które są dla niej oczkiem w głowie, co regularnie udowadnia w programie i w jej social mediach. Ostatnio jednak Renia pokazała w sieci kogoś zupełnie innego. Swojego ukochanego! Fani bohaterki Farma 3 byli oczarowani.

Widać że się kochacie i wzajemnie szanujecie:) 😍

Cóż za uroczy widok 😍. Reniu Ty już wygrałaś. Piękną kochającą się rodzinę , a to bezcenny skarb ❤️

Reniu pięknie wyglądacie.Trzymam kciuki .Pozdrawiam ❤️😍

- napisali zachwyceni fani Farma 3 pod zdjęciem Reni.

Z tego miłość wręcz przechodzi przez ekran. Zobaczcie fotkę poniżej i oceńcie sam. A kolejne przygody Reni w Farma 3 oglądajcie o 20:00 w Polsacie.