telewizja

Farma 3: Renia mocno odczuła skutki programu na swoim zdrowiu. Zdradziła szczegóły

2024-02-26 17:19

Program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do finałowego odcinka, w którym poznamy oficjalnego zwycięzcę. A uczestnicy rolniczej produkcji zdradzają coraz więcej informacji o ich udziale w show. Ostatnio na zaskakujące wyznanie zdobyła się Renia. Ta ujawniła, jak Farma 3 wpłynęła na jej ciało. To szokuje.

Farma 3: program zmienił życie Reni

Widzowie programu Farma 3 ją kochają. Mowa o sympatycznej Reni, która szybko zdobyła uznanie oglądających show. Tym nie przeszkadza nawet to, że Renia ma czasami nieco mocniejsze komentarze, bo uważają, że są one zazwyczaj w punkt i wyważone. Jednym słowem - Renia jest ulubienicą widzów programu Farma 3. Stanowi bowiem ciekawą odmianę w produkcji, w której przez ostatnich kilka tygodni mogliśmy oglądać głównie dramy, kłótnie i manipulacje uczestników. Ci zamiast na zadaniach skupiali się bowiem głównie na spiskowaniu i zawieraniu sojuszy, które czasami były mocno toksyczne. Choć trzeba przyznać, że jedna z sytuacji doskwierała wszystkim równie mocno, niezależnie od podziałów - głód. Farma 3 nie było bowiem luksusowych posiłków restauracyjnych, a żeby w ogóle coś zjeść, trzeba się było trochę postarać.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Renia mocno schudła

Uczestnicy programu Farma 3 nie raz mówili o tym, że w programie nie brakowało momentów, gdy najzwyczajniej w świecie byli po prostu głodni. Niedobory jedzenia nie mogły się również oczywiście nie odbić na ich zdrowiu, a przede wszystkim na wadze. Niektórzy mocno schudli podczas nagrywania Farma 3. Nie inaczej było w przypadku ulubienicy widzów - Reni. Ta w ostatnim czasie regularnie prowadzi transmisje na żywo na Tik Toku, na których opowiada o programie. Na jednym z takich streamów Renia postanowiła zabrać głos w sprawie jedzenia w programie Farma 3. Przyznała przed oglądającymi, że jej waga za sprawą udziału w show się zmieniła. Renia podczas pobytu w programie schudła bowiem 9 kilogramów! Czy te wróciły? Tego nie wiemy, ale Renia wygląda fenomenalnie! A przygody uczestników programu Farma 3 możecie oglądać jeszcze tylko do piątku o 20:00 w Polsacie.