telewizja

Farma 3: Renia na ostatniej prostej zamieni się w Amandę! Zaskakujący zwrot akcji w programie

2024-02-26 16:42

Czegoś takiego widzowie programu Farma 3 raczej się nie spodziewali. Po tym, jak w ostatnich tygodniach na ekranach mogliśmy oglądać pogodną Renię, która często zbierała pozytywne recenzje oraz Amandę, która musiała liczyć się z krytyką - nastąpi zamiana ról! Renia zmieni się w Farma 3 w Amandę! Co na to fani programu?

Farma 3: Renia to druga Amanda?

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału programu Farma 3, a ten zaskakuje nas coraz bardziej. Po tym, jak w ostatnich tygodniach przyzwyczailiśmy się już do oglądani dram, manipulacji i spiskowania między uczestnikami, wydawało się, że niewiele będzie w stanie zrobić już na nas wrażenie. Jednak takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Widzowie programu Farma 3 w komentarzach przez ostatnich kilka tygodni dokonywali dość prostego podziału. Renia była ich ulubienicą i poza niewielkimi wyjątkami, mogła cieszyć się uznaniem i sympatią widzów. Amanda z kolei stała się naczelnym wrogiem oglądających Farma 3. Ci ostro krytykowali ją w komentarzach w zasadzie za wszystko i trudno było znaleźć wśród nich głosy uznania (choć i takie się pojawiały). Teraz zanosi się w programie na ciekawą zamianę ról.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Renia zamieni się w Amandę

To dla niektórych widzów programu Farma 3 może być niezłym szokiem. Renia, która do tej pory była ulubienicą widzów i Amanda, która musiała mierzyć się z ich krytyką - zamienią się miejscami. Właśnie to czeka nas w kolejnej odsłonie programu Farma 3. Jednak nie chodzi o to, że Renia np. faktycznie zmieni teraz całkowicie swoje zachowanie, a o metamorfozę wizualną. Oto zobaczymy bowiem, jak jedna z ulubionych uczestniczek programu, zacznie swoim wyglądem przypominać Amandę. I choć w sieci pojawiła się dopiero zajawka tej zabawy, w komentarzach na profilu programu Farma 3 już teraz zaczęło się dziać.

Renia jako Amanda ale beda dramy 🙌

Renia jako Amanda 😂 nie mogę się doczekać odcinka

mam nadzieję, że pokaże całą paletę barw wredoty Amandy!😂

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

A jak to wszystko będzie wyglądało? Sprawdzajcie w najnowszym odcinku programu Farma 3. Ten można zobaczyć o 20:00 w Polsacie. Już niebawem poznamy też wielkiego zwycięzcę programu, który zgarnie kasę i złote widły. Finał Farma 3 zaplanowano w najbliższy piątek.