telewizja

Farma 3: to ON wygra program?! Teraz już chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości

2024-02-15 13:23

Mija kolejny tydzień, w którym mogliśmy oglądać zmagania uczestników w programie Farma 3. Od początku tego sezonu nie brakuje emocji, a widzowie coraz mocniej zaczynają zastanawiać się nad tym, kto zwycięży w show. Na prowadzenie wyraźnie wysuwa się jeden uczestnik. Czy to on zgarnie kasę i tytuł wygranego?

Farma 3: zwycięzca programu coraz bliżej

Ten sezon programu Farma 3 jest wyjątkowy. Wszystko za sprawą tego, jaki jest jego odbiór przez widzów. Do tej pory oglądający z przyjemnością zasiadali przed telewizorami i oglądali poszczególne zmagania uczestników. W trzeciej edycji coś się jednak zmieniło. Wszystko dlatego, że w ocenie fanów show, w audycji pojawia się coraz mniej zadań ze zwierzętami, a produkcja stawia głównie na pokazywanie relacji uczestników, które głównie oparte są na intrygach, manipulacjach i niezbyt pozytywnych komentarzach. Mimo to, są jednak i nieco pozytywniejsze momenty i niektóre osoby przypadły widzom do gustu. W tym przypadku na prowadzenie wysuwa się na pewno Renia, do której fani programu nie mają raczej większych zastrzeżeń. Ich serce skradł również jeden z uczestników. I to jego typują na zwycięzcę programu.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Seweryn wygra program?

Widzowie programu Farma 3 są w tym sezonie niezwykle surowi w ocenie uczestników. Ale nie tylko ich, bo obrywa się czasami i samej produkcji. Głównie ze względu na to, że za mało pokazuje w programie zwierząt i pozytywnej atmosfery, a za dużo momentów, gdy emocje sięgały zenitu. Jest jednak jedna osoba, która szczególnie przypadła widzom do gustu. I nie ma tu cienia ironii. Fani programu niezwykle mocno polubili bowiem Seweryna. I to jego typują na zwycięzcę show.

a ja trzymam kciuki za Pana Seweryna...pracowity, bezkonfliktowy , życzliwy ... takiego zięcia mogłabym mieć 👍😁

Bardzo lubię Seweryna jedyna neutralna osoba z grona mężczyzn. W nic się nie miesza nie knuje i z pokorą przyjmuje kary niesłusznie mu zasadzone. 👏👏👏👏

Seweryn mam nadzieję że wygra ten program

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Seweryn faktycznie zwycięży program? O tym dowiemy się w finałowym odcinku programu Farma 3. Póki co nowe przygody bohaterów możemy oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.