telewizja

Farma 4: powstanie edycja dla dzieci i nastolatków? Tego nikt się nie spodziewał

2024-03-06 16:40

Kilka dni temu zakończyliśmy jeden z najchętniej oglądanych programów w ostatnich miesiącach, czyli Farma 3. W tym nie brakowało emocji, dram, a sam werdykt również nie przeszedł bez echa. Czy wkrótce w tej produkcji zobaczymy dzieci i nastolatków? To jeden z pomysłów, który leży na stole i wzbudza kontrowersje.

Farma 4: casting do programu

To nie były spokojne tygodnie w telewizji. Przez pierwsze 2 miesiące nowego roku mogliśmy oglądać program Farma 3. W tej produkcji nie brakowało emocji. Wszystko za sprawą dram, które mogliśmy oglądać na ekranie i uczestników, którzy bynajmniej nie byli mdli. W Farma 3 praktycznie co odcinek obserwowaliśmy bowiem kłótnie, płacz albo inne konfliktowe sytuacje. W sieci wręcz wrzało i nie brakowało komentarzy. Finalnie wbrew przewidywaniom widzów w Farma 3 nie wygrała Amanda, a Angelika. I w ten sposób kilkutygodniowa historia Farma 3 dobiegła końca. Jednak to jeszcze nie koniec. Casting do Farma 4 trwa, a wkrótce na ekranach telewizorów zobaczymy nowe przygody bohaterów. Kto nimi będzie? Na to, by o tym mówić jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Jednak internauci wpadli na nietypowy pomysł.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 4: nowa edycja dla nastolatków?

W polskiej telewizji nie brakuje programów, w których udział biorą dzieci i nastolatkowie. Można tu wymienić chociażby Masterchefa czy The Voice Kids. Co jednak w sytuacji, gdyby młodzież wsadzić do programu Farma 4? Taki pomysł pojawił się pod postami programu na Instagramie. Niektórzy komentujący chcieliby, by do programu mogła zgłaszać się młodzież. Co pozostali na takie rozwiązanie? Nastolatkowie w Farma 4 nie przeszli bez echa. W komentarzach zrobiło się gorąco.

Zróbcie farmę dla osób w wieku ok. 12/14lat proszę

dzieci w tym wieku nie powinny głodować i ciężko pracować. Tym bardziej że jeszcze rosną

tak ale takie dziecko może się nauczyć opieki i może przestać być wybredne może się przekonać co do niektórych zwierząt a i może być dorosła osoba która będę ich sprawdzała coś się tanie ona tam może by

Dziecko nie wyprowadzi z obory dorosłej,rozbrykanej krowy (czasami dorośli mają problem) dzieci nie zaoraja pola,nie zrobią kiełbas i przetworów lub swojskiego mleka. A jeśli już to zrobily by to źle. Dzieci nie mogą zostać nie pod opieką w domku itd. Ogólnie ten program nie jest dla dzieci (uczestników) tylko dla osób dorosłych, silnych i już ukształtowanych psychicznie i fizycznie

- czytamy w komentarzach na profilu show Farma.

Czy stacja kiedyś zdecyduje się na takie rozwiązanie? Tego nie wiemy. Jedno jest za to pewne. Casting do Farmy trwa, a show prawdopodobnie już w przyszłym roku pojawi się na ekranie.