Focus i Blondi to wschodzące gwiazdy disco polo? Ich nowy kawałek rozbił bank

i

Autor: Screenshot Youtube/ Mono Studio Records Focus i Blondi to wschodzące gwiazdy disco polo? Ich nowy kawałek rozbił bank

Disco polo

Focus i Blondi to wschodzące gwiazdy disco polo? Ich nowy kawałek rozbił bank

2024-02-17 0:06

Zbyszek Perkowski i Natalia Skupiewska, znani jako Focus i Blondi, to kolejny duet, który stara się zaistnieć w nieco już zatłoczonej branży disco polo. I idzie im całkiem nieźle – ich “Ogień” został bowiem entuzjastycznie przyjęty przez słuchaczy, a do tego zaliczył już pierwszy kamień milowy…

Focus i Blondi – “Ogień” ma szansę stać się hitem. Już cieszy się popularnością

Nie każdy może robić takie wyniki jak Skolim, Narożny x AGBE, czy Topky, ale niektórzy mniej znani wokaliści disco polo też zaliczają małe i duże sukcesy. Duet Focus i Blondi jest tego doskonałym przykładem.

SPRAWDŹ TEŻ: Sławomir i Kajra mocno zaskoczyli fanów! Zagrają z polskim One Direction

“Ogień”, czyli ich wspólny kawałek, będący odświeżoną wersją klasyka, który ukazał się trzy miesiące temu, przypadł słuchaczom do gustu, co wyraźnie pisać po pełnych pochwał komentarzach zamieszczanych w sieci:

- Ja pie*dziele jaki głos BLONDI

- Super Extra Piosenka

- Super wykonanie!

- Świetne odświeżenie, brawo!

- Fantastycznie wykonanie piosenki.

To jednak nie wszystko, bo nowy “Ogień” cieszy się też nie małą popularnością – Focus i Blondi przebili właśnie barierę 1 mln wyświetleń na YouTube, co w branży disco polo jest obecnie niemałym wyczynem. Wygląda więc na to, że warto śledzić ich dalszą twórczość i rozwój kariery.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"

Piosenki disco polo, które mają ponad 100 mln wyświetleń na Youtubie

Magda Narożna o kobiecej przyjaźni w świecie disco polo