Focus z romantyczną premierą – „Zakochać się w Tobie do reszty”

i

Autor: YouTube.com/ FOCUS Disco Polo Focus z romantyczną premierą – „Zakochać się w Tobie do reszty”

Focus z romantyczną premierą – „Zakochać się w Tobie do reszty”: Zbyszek dałeś czadu

2022-05-07 20:16

„Zakochać się w Tobie do reszty” to najnowsza piosenka zespołu Focus. Wokalista i lider formacji - Zbyszek Perkowski kolejny raz zabiera fanów w romantyczną podróż świata disco polo. Wielbiciele klasyki są zachwyceni.

Najnowszej piosenki zespołu Focus - „Zakochać się w Tobie do reszty” można było posłuchać w VOX FM jeszcze przed premierą. Romantyczny i taneczny kawałek, który Zbyszek Perkowski oddaje w ręce fanów jest utrzymany w klimacie klasycznego disco polo. Z resztą, takie dźwięki to znak rozpoznawczy zespołu Focus, który od ponad dwudziestu lat raczy fanów muzyki tanecznej swoimi utworami. Do najpopularniejszych należą m.in.: „Powiedz, gdzie jesteś” czy „Absolutnie Ty”, czy ostatni, wydany w styczniu 2022 – „Maska”. Wszystko wskazuje na to, że nowość pod tytułem „Zakochać się w Tobie do reszty” może dołączyć do uwielbianych kawałków. Piosenka ma wszystko to, co powinien mieć hit disco polo. Do sieci właśnie trafił teledysk, w którym oprócz Zbyszka Perkowskiego i pary zakochanych nastolatków można zobaczyć m.in. popularną w Warszawie plażę Poniatówkę nad Wisłą. Fani są zachwycenie klipem i piosenką.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi z nowością „Gorący Wiatr”. „Za jakiś czas każdy rolnik będzie tego słuchał”

 

- Zbyszek dałeś czadu...można słuchać bez przerwy.

- Cudny utwór z pięknym obrazem! 

- Świetny obrazek w powiązaniu z dobrym tekstem i nutką. Brawo Zbyszku - komentują internauci.

Do pracy nad kawałkiem „Zakochać się w Tobie do reszty” Zbigniew Perkowski kolejny raz zaprosił Łukasza Sienickiego. Utytułowany producent i kompozytor ma na swoim koncie wiele hitów dla takich zespołów, jak np. Daj To Głośniej czy Piękni i Młodzi. Słowa i muzykę do najnowszej piosenki zespołu Focus napisali Linda Perkowska i Łukasz Sienicki.

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Warszawa 2019

Quiz. Festiwale w PRL. Czy pamiętasz muzykę i gwiazdy tamtych lat?

Pytanie 1 z 10
1.Na festiwalu w Opolu piosenkę „Do zakochania jeden krok” śpiewał Andrzej Dąbrowski, który był doskonałym: