telewizja

Gogglebox. Przed telewizorem: Kasia Gąsienica naprawdę to zrobiła! Internet zalała fala komentarzy

2024-05-13 14:44

Program Gogglebox. Przed telewizorem od blisko 10 lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. To dzięki barwnym i sympatycznym bohaterom, którzy komentują poszczególne produkcje. Wśród nich jest m.in. Kasia Gąsienica. Ta mocno zaskoczyła ostatnio widzów TTV. W sieci nie brakuje komentarzy.

Kasia Gąsienica z Gogglebox. Przed telewizorem z niezłym osiągnięciem

Bohaterowie programu Gogglebox. Przed telewizorem dla wielu widzów TTV są już trochę, jak rodzina. I nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ to jeden z niewielu telewizyjnych formatów, gdzie występujący zapraszają nas do swoich domów i do prywatnego życia. Już od blisko dekady możemy śledzić nie tylko metamorfozy uczestników, ale też dowiadywać się o zmianach w ich życiu. Sam format Gogglebox. Przed telewizorem wykreował też sporo gwiazd. Jedną z nich jest chociażby Sylwia Bomba, która wystąpiła w show Taniec z gwiazdami. Inną postacią, która jest dobrze znana widzom TTV i jest przez nich lubiana jest Kasia Gąsienica. Mama dwójki dzieci i żona Jędrka, która mieszka w Zakopanem szybko zyskała sympatię oglądających. W sieci obserwuje ją blisko 150 tys. osób. Ostatnio kobieta mogła się pochwalić niemałym osiągnięciem.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Kasia Gąsienica wygrała w Back to school

Kasia Gąsienica z programu Gogglebox. Przed telewizorem nie występuje tylko w tym formacie. Widzowie mogli ją zobaczyć już m.in. w 99. Gra o wszystko czy formacie Azja Express. Ostatnio Kasia Gąsienica wystąpiła natomiast w produkcji Back to school. Prawdziwy egzamin. W dodatku znana twarz TTV może się pochwalić przy tej okazji niezłym osiągnięciem! W egzaminie, który na koniec sezonu zdawali uczestnicy, poradziła sobie najlepiej. W komentarzach błyskawicznie popłynęły słowa uznania.

Brawo jak się chce to można. Egzamin na Mamę zdałaś.

Widac po Kasi, ze jest madra, piekna, mloda kobieta ❤️

👏👏Pani Gąsienicowa . Jędruś masz najlepszą żonę. brawo 👏👏❤️❤️

- napisali widzowie.

My się do tego oczywiście dołączamy i życzymy Kasi z Gogglebox. Przed telewizorem kolejnych sukcesów!