Grupa Enjoy przyłapana w studiu! Szykuje się prawdziwy ogień!

i

Autor: Instagram.com/ENJOYPaulaWoźniak Grupa Enjoy przyłapana w studiu! "Szykuje się prawdziwy ogień! "

Grupa Enjoy przyłapana w studiu! "Szykuje się prawdziwy ogień! "

2022-03-15 11:58

Ta wiadomość może sprawić, że fani Pauli Woźniak z grupy Enjoy spadną z krzeseł! Trzymajcie się mocno - zespół już pracuje nad kolejnymi nowościami! Paula Woźniak i Jarek Nowotniak zostali przyłapani w studiu nagraniowym! "Szykuje się prawdziwy ogień!" - zapowiadają twórcy, a fani już przebierają rękami!

Grupa Enjoy, tworzona przez Paulę Woźniak i Jarka Nowotniaka, ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które dobrze znacie z Radia VOX FM. "Zaczarowała mnie", "Jesteś dla mnie mega", "Na ziemi raj" - to tylko niektóre utwory, jakie podbiły serca fanów. Wygląda na to, że zespół nie spoczywa na laurach i zabiera się do pracy nad kolejnymi przebojami. Paula i Jarek zostali przyłapani w studiu nagraniowym podczas prac nad następną porcją hitów.

Zespół Enjoy szykuje nowości! Fani: "Nie mogę się doczekać!"

Jak pochwaliła się główna wokalistka na swoim profilu na Instagramie: "Szykuje się prawdziwy ogień!". "Kolejny hit się zapowiada", "Nie mogę się doczekać" - komentują z kolei fani, zacierając ręce na najnowszy przebój swoich idoli. Nam pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na datę premiery najnowszych produkcji grupy Enjoy. Jak zawsze - nowości usłyszycie jako pierwsi, przedpremierowo, tylko w VOX FM!