telewizja

Gwiazda serialu Kryminalni wystąpi w show Taniec z gwiazdami? To nazwisko gwarantuje milionową oglądalność

2024-07-08 23:43

Już za kilka tygodni widzowie będą mogli zobaczyć na ekranach kolejną edycję programu Taniec z gwiazdami. Wiele wskazuje na to, że nie zabraknie w niej zaskoczeń, jeśli chodzi o uczestników. Coraz głośniej mówi się bowiem o udziale popularnego aktora, którego widzowie doskonale pamiętają z serialu Kryminalni.

Taniec z gwiazdami 2024: uczestnicy nowej edycji

Jesień to najgorętszy moment, jeśli chodzi o ramówki telewizyjne. Stacje wyciągają wtedy wszystkie działa, by zapewnić widzom po wakacjach dużo rozrywki, a sobie, jak największą oglądalność. Nie inaczej będzie w tym sezonie. Polsat szykuje bowiem kolejną edycję programu Taniec z gwiazdami. Poprzednia, którą nadawano wiosną dość mocno zapisała się w historii. Tak dobrego składu uczestników nie było już bowiem od lat. W show Taniec z gwiazdami wystąpili m.in. Maciej MusiałRoxie WęgielFilip ChajzerAnita Skołowska czy Dagmara Kaźmierska. Po takim zestawieniu Polsat dwoi się i troi, by jesienią ponownie pozytywnie zaskoczyć widzów. Lista nazwisk według naszych informacji cały czas się tworzy. I pojawiają się na niej coraz ciekawsze postaci. Kim są uczestnicy Taniec z gwiazdami 2024?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Taniec z gwiazdami: Maciej Zakościelny zatańczy na parkiecie?

Choć lada moment powinny zaczynać się treningi do nowej edycji programu Taniec z gwiazdami, to według naszych informacji trwa jeszcze dopinanie ostatnich szczegółów i finałowe negocjacje z gwiazdami. Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie show pojawią się Karolina GilonJulia ŻugajMajka Jeżowska. Pewnym jest natomiast, że o kryształową kulę nie zawalczy Blanka. I to właśnie jej rezygnacja miała sprawić, że Polsat wziął się poważnie za negocjacje ze znanym aktorem z serialu Kryminalni. Według Plotka w grze jest Maciej Zakościelny, czyli jeden z najpopularniejszych polskich gwiazdorów. - Rozmowy są już tak zaawansowane, że jest tylko o krok od podpisu, jeśli znowu mu się nie odwidzi. Piłka jest teraz po jego stronie - stwierdziło źródło serwisu. Czy te przewidywania się potwierdzą? To powinno rozstrzygnąć się już niebawem.

Listen to "Wesele. Stanisław Wyspiański. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.