Gwiazdorski skład disco polo na lotnisku! Polskę opuszcza m.in. Zenek Martyniuk, TOP GIRLS i Maciej Smoliński!

i

Autor: Facebook.com/TopGirlsOfficial Gwiazdorski skład disco polo na lotnisku! Polskę opuszcza m.in. Zenek Martyniuk, TOP GIRLS i Maciej Smoliński!

Zenek Martyniuk, BOYS, Classic, TOP GIRLS i Maciej Smoliński opuszczają Polskę!

2022-03-17 16:50

Koniec z ulubionymi gwiazdami polskiej muzyki disco. Z Polski wyleciała ikona disco polo Zenek Martyniuk z żoną Danutą, jeden z najpopularniejszych girlsbandów w Polsce zespół TOP GIRLS oraz ulubieniec (nie tylko) nastolatek Maciej Smoliński. Co tak gwiazdorski skład robił na lotnisku, dokąd polecieli i czy zamierzają wrócić? Sprawdź w artykule poniżej!

Topowe gwiazdy muzyki disco, dobrze znane przede wszystkim z anteny VOX FM, koncertują nie tylko w całej Polsce, ale również na świecie. Podróże to dla nich chleb powszedni, dlatego obecność na lotnisku gwiazd disco polo nie powinna nikogo dziwić. Tym razem Zenek Martyniuk razem z żoną Danutą, formacja TOP GIRLS (w składzie Justyna, Kasia i Natalia) oraz Maciej Smoliński obrali kierunek USA i Kanada. Zaplanowali koncertowanie za oceanem specjalnie z myślą o swoich fanach wśród Polonii. Nie omieszkali pochwalić się tym w mediach społecznościowych - zdjęcie do zobaczenia poniżej.

Gwiazdy disco polo lecą do Stanów! Na pokładzie też zespół Boys i Classic

Wiadomo, że gwiazdy disco polo zagrają m.in. w Chicago, New Jersey, na Florydzie, w Nowym Yorku, New Britian oraz w kanadyjskim Missisauga. Oprócz Zenka Martyniuka, grupy TOP GIRLS i Maćka Smolińskiego, na scenie będzie można zobaczyć także zespół Boys i formację Classic, choć zabrakło ich na publikowanej fotce. " Udanych koncertów. Wielu pozytywnych wrażeń. Udanej zabawy. I, oczywiście, szczęśliwego lotu tam i z powrotem" - piszą fani. A my przyłączamy się do życzeń i mówimy do szybkiego zobaczenia w Polsce!