Gwiazdy disco polo nie zapominają o Dniu Mężczyzny! Życzenia i wymarzone prezenty w sieci

i

Autor: Instagram.com/ZespółPlayboys Gwiazdy disco polo nie zapominają o Dniu Mężczyzny! Życzenia i wymarzone prezenty w sieci

Gwiazdy disco polo nie zapominają o Dniu Mężczyzny! Życzenia i wymarzone prezenty

2022-03-10 15:39

Kolejne wyjątkowe święto w kalendarzu - tym razem obchodzimy Dzień Mężczyzny! Gwiazdy disco polo nie zapominają o tym, by złożyć życzenia i pochwalić się wymarzonymi prezentami. Sieć zalała fala zdjęć, opatrzonych życzeniami. O Dniu Mężczyzny pamiętała m.in. formacja Playboys i zespół Topky. Zobacz!

Chociaż przyjęło się, że Dzień Kobiet cieszy się znacznie większą popularnością niż Dzień Mężczyzny, spore grono osób również pamięta o tym drugim święcie. Świadczy o tym choćby aktywność w mediach społecznościowych. Podobnie jak w Dzień Kobiet, tak i w Dzień Mężczyzny, gwiazdy disco polo publikują mnóstwo zdjęć i dodają życzenia, specjalnie z myślą o świętujących dzisiaj panach.

Poranne Wyjce - Topky

Topky i Playboys na Dzień Mężczyzny!

"Panowie wszystkiego co najlepsze dla Was. Fajnie że jesteście" - opublikowały na story na swoim Instagramie dziewczyny z zespołu Topky. O Dniu Mężczyzny nie zapomniała także formacja Playboys. Na Instagramie grupa pochwaliła się zdjęciem, ilustrującym wymarzony prezent na Dzień Mężczyzny. "Dżokej po tylu latach w Playboysach znalazł wreszcie swój wymarzony prezent na #dzienmezczyzny. Życzymy Wam Mężczyźni, abyście dążyli do celu i spełniali marzenia. Najlepszego" - czytamy w opisie pod fotką. Co może być wymarzonym prezentem na Dzień Mężczyzny do zobaczenia poniżej, a my przyłączamy się do życzeń i wszystkim Panom składamy najlepsze życzenia!