Hotel Paradise 5 - kiedy finał, kto wygra? Które pary mają szansę na zwycięstwo?

i

Autor: screen/Instagram @hotelparadise.tvn7 Finał Hotelu Paradise 5 coraz bliżej! Która para wygra? Które pary przetrwały po programie? Przekonamy się już niedługo!

"Hotel Paradise 5" - kiedy finał, kto wygra? Które pary mają szansę na zwycięstwo?

2022-06-01 21:43

Luksusowa willa w malowniczej Panamie, a w niej miłość, przyjaźń i intrygi. Finał 5 sezonu Hotelu Paradise już za kilka godzin. Która para ma największą szansę na wygraną? Czy zwycięży miłość czy pieniądze? To najczęściej zadawane przez widzów pytania.

Hotel Paradise 5 - zaskakująca eliminacja tuż przed finałem

Finał tej edycji Hotelu Paradise zapowiada się naprawdę ciekawie! Tuż przed ostatnią Pandorą odpadła bowiem prawdopodobnie najsilniejsza para tego sezonu - Jay i Eliza. Decyzję taką podjęli po wygranej przez siebie konkurencji Laura i Grzegorz. Pary miały własnym ciałem stopić wielką bryłę lodu, a ta która zrobiła to najszybciej wskazała duet, który miał natychmiast opuścić program. Tej decyzji nie spodziewało się wielu fanów, którzy od początku kibicowali związkowi Elizy i Jaya, ale nie brakuje głosów widzów, którzy nie darzyli ich zbytnią sympatią.

MiłyPan zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Radomiu

To że Jay i Eliza zbudowali prawdziwą relację to nie znaczy że należy im sie wygrana bo to nie love island. Tutaj liczy się gra, taktyka o której Jay doskonale wiedział i stosował ale też relacje z innymi które też starał się budować ale i tak za mało czasu spędzali z grupą. Miał się za zwycięzcę bo najpierw został wybrany jako najbardziej zaufany uczestnik, potem dużo osób się go radziło co robić. Naszczescie Laura i Grześ podcięli im skrzydła tej zbyt dużej pewności. A co do tego że Jay pisał że chciał wygrać pieniądze na zaliczkę na dom dla mamy to z tego co pamiętam nie mieli zbyt dobrej relacji więc to może być kłamstwo i każdy uczestnik mógł coś podobnego powiedzieć a nawet gdyby to była prawda to nie czyni go to uprzywilejowanym do wygranej bo może wygrać kasę osoba która przepuści pieniądze na 'glupoty' i to też jest ok i nikomu nic do tego.

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama pod postem na oficjalnym koncie programu.

Hotel Paradise 5 - ostatnia Pandora

Podczas ostatniej Pandory temat długo kręcił się wokół tych wydarzeń. Eliza i Jay wspólnie z innymi uczestnikami dopytywali dlaczego Laura i Grzesiek podjęli taką decyzję. Była ona o tyle niezrozumiała, że para tworzyła w Hotelu związek oparty na romantycznym uczuciu. Poza Kubą i Oliwką pozostałe pary finałowego tygodnia oparte były na relacjach przyjacielskich. Eliza zarzucała Laurze, że zależy jej na wygraniu i pieniądzach z finału i że do tej pory decyzje podejmowane były demokratycznie, a tę podjęli z Grzesiem wbrew zdaniu reszty grupy. Laura broniła się twierdząc, że kierowali się sympatią, a tu wzajemnie była ona najmniejsza.

Nie udało się również uniknąć rozmowy o trójkącie Kuba, Oliwka i Dominika. Odrzucona uczestniczka dopytywała jak to się stało, że pozostała dwójka tak szybko zbliżyła się do siebie po jej odejściu. Kuba tłumaczył się tym, że już wcześniej ich do siebie ciągnęło, a po odpadnięciu Dominiki dołożył się do tego stres i... buzujące w nim hormony.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - przeżyjmy to jeszcze raz! Jak oglądać koncerty online?

Pod ostrzałem pytań znaleźli się również przez chwilę Sevag i Wiktoria. Para przyjaciół na swojej drodze do finału tworzyła różne relacje i poszczególni uczestnicy pytali ich o różne kwestie z przeszłości, w tym o pamiętny czworokąt w hotelowym basenie. Tu temat wrócił również do Laury, która wcześniej deklarowała, że nie chce grać w butelkę i całować się z chłopakami, z którymi nie jest w relacji, a ostatecznie popłynęła - i to dosłownie - z Kasprem i Sevagiem.

Na koniec przyszedł czas na głosowanie. Byli uczestnicy decydowali o tym kto weźmie udział w wielkim finale 5 edycji. Ostatecznie większość była za tym, że Oliwka i Kuba opuszczą program. Tym samym pozostały dwie pary - Laura i Grzegorz oraz Wiktoria i Sevag.

Hotel Paradise 5 - kiedy finał?

Przypomnijmy - na początku to byli uczestnicy Hotelu zadecydują o tym, która z par stanie naprzeciw siebie ze złotymi kulami na ścieżce. Później sprawa o pieniądze rozegra się już między nimi samymi. To oni będą musieli robić krok za krokiem w stronę coraz wyższej kwoty i patrzeć w oczy partnerowi. Kto znajdzie się na tej ścieżce? Czy znowu złota kupa zostanie rozbita? Czy wygra miłość czy pieniądze? Przekonamy się już jutro (czwartek).

Od trzeciej edycji Hotelu Paradise każda odsłona show składa się z 60 odcinków. Dokładnie tak jest również w przypadku piątej edycji programu, która wystartowała 21 lutego 2022 roku. Ostatni odcinek 5. edycji Hotelu Paradise obejrzymy w czwartek 2 czerwca 2022 roku o godzinie 20:35 w TVP7.

CZYTAJ TAKŻE: Rodzina Pudziana się powiększyła! Znamy płeć oraz imię kolejnego dziecka Pudzianowskiego

Sonda
Której parze "Hotel Paradise 5" kibicowałeś?