Hotel Paradise 6. Hania i Adam wracają do programu! "Nadchodzi wielki test Moniki"

Hotel Paradise 6. powrót Hani i Adama
Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7

Jedni tego powrotu wyczekiwali, inni liczyli na to, że on się nigdy nie wydarzy. Pewne jest jedno - powrót Hani do Hotelu Paradise zamiesza wśród uczestników. Zwłaszcza, że chwilę wcześniej bramy raju przekroczył ponownie Adam. Co na to wszystko Mikołaj? Czy Monika może czuć się zagrożona?

Hotel Paradise 6. czas na powroty do programu!

W Hotelu Paradise widzowie mogą spodziewać się wszystkiego. Finał szóstego sezonu zbliża się wielkimi krokami, a w poprzednich sezonach na tym etapie do rajskiej willi wracało nawet kilkoro uczestników. Widzowie na pierwsze powroty w emitowanej właśnie edycji musieli jednak trochę poczekać. Jednak było warto, bo swoje walizki ponownie rozpakowali Hania i Adam. W sieci od razu zawrzało! Niektórzy widzowie cieszą się, inni już czekają aż Hania znów opuści Hotel.

Hanka odkąd wróciła zachowuje się jak królowa turnusu. Jest jeszcze bardziej irytująca.

Mam nadzieję, że wyleci nie da się jej słuchać 😖

Nadchodzi wielki test dla Moniki. Jezeli dala sobie nawinac makaron na uszy przez Mikiego i dalej bedzie cisnęła na parę z nim, to bedzie znaczyło, że to baba - dzban.

Hania w szóstej edycji była od samego początku programu i tworzyła relację z Mikołajem. Śmiało można było stwierdzić, że łączyło ich coś więcej niż tylko układ na przetrwanie progrmu. Jednak oboje mają bardzo wybuchowe charaktery, przez które ciągle dochodziło do spięć i awantur, w tym legendarnej już walki o tosty. Para zadecydowała, że się rozstaje, chwilę póżniej Hania odpadła poczas Rajskiego Rozdania. Zanim to się stało, uczestniczka chciała doprowadzić do wyrzucenia Mikołaja, jednak wbrew jej kalkulacjom do programu zamiast nowego uczestnika weszły dwie nowe dziewczyny. Właściwie wszyscy spodziewali się, że jej powrót może nastąpić, ponieważ bardziej niż pewne jest, że może ona sporo namieszać. Tym bardziej, że jej były partner związał się z Moniką, która również weszła do Hotelu w pierwszym składzie szóstej edycji.

CZYTAJ TAKŻE: Mariah Carey przebudza się po Halloween? "Już czas!" filmik podbija sieć

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Czy Monika i Mikołaj przetrwają powrót Hani?

Tuż po ponownym przekroczeniu przez Hanię progu Hotelu, związek Moniki i Mikołaja stanął pod znakiem zapytania. Uczestnicy już od dłuższego czasu nie są w stanie zadeklarować czy ich relacja jest wyłącznie przyjacielska, czy jednak zmierza w poważniejszą stronę. Powrót Hani sprawił, że w Mikołaju odezwały się uczucia do niej i podczas imprezy nie mogli się od siebie odkleić. To doprowadziło Monię do łez, a Adam zaczął deklarować, że jeśli tamci się zejdą ze sobą, to oni mogą się sparować, ponieważ Monika jest dla niego jedyną uczestniczką, której ufa. Jak dalej potoczą się ich losy?

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz zdradził po co NAPRAWDĘ jest w programie! Będziecie w szoku

QUIZ: Żony disco polo! Czy znasz imiona partnerek największych gwiazdorów?

Pytanie 1 z 11
Marcin Miller

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?

Nasi Partnerzy polecają