Hotel Paradise 6. Uczestnicy mają na koncie pierwszą spinę?

i

Autor: screen/Instagram @hotelparadise.tvn7 "Spalisz trochę kalorii, przyda ci się" Grzegorz ostro do Szahiry

Hotel Paradise 6. Uczestnicy mają na koncie pierwszą spinę? "Spalisz trochę kalorii, przyda ci się"

2022-08-30 12:04

Za nami pierwszy odcinek Hotel Paradise 6. Emitowane przez TVN 7 show randkowe powróciło na ekrany. Poznaliśmy już wszystkich uczestników, a między nimi już zaczęły się pierwsze spięcia. O co poszło? I kto zdobył Waszą największą sympatię? [SONDA]

Hotel Paradise 6. uczestnicy i uczestniczki

W pierwszym odcinku poznaliśmy wszystkie uczestniczki i uczestników 6. sezonu, którzy zamieszkają w Hotelu na samym początku. Wierni fani wiedzą jednak, że w takim składzie na pewno długo nie przetrwają i zapewne już niebawem możemy spodziewać się kolejnych wejść i przetasowań. Na początek jednak panie poznały się we własnym gronie, a panowie bawili się oddzielnie. Dopiero po tych spotkaniach w podgrupach wszyscy razem weszli do hotelu i praktycznie od razu rozpoczęli imprezę. Wśród uczestników aktualnej edycji dwie osoby przyznały się, że wcześniej zmagali się z nadwagą. Szahira jeszcze w drodze do Hotelu wyznała Anastazji, że rok temu ważyła 93 kilogramy. Również Igor wyznał przed kamerami podczas swojej prezentacji, że kiedyś ważył 115 kilogramy i dodał:

Miałem terror w szkole. Trauma zostaje na lata.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6 - kiedy i gdzie oglądać? Kim są uczestnicy?

Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)

Niestety jeszcze w pierwszym odcinku okazało się, że nie wszyscy mieszkańcy Hotelu podchodzą do tematu wyglądu i wagi z szacunkiem. W czasie imprezy Grzegorz pozwolił sobie na niewybredne żarty. Doszło do tego chwilę po wizycie Klaudii El Dursi. Prowadząca program przyszła poinformować uczestników, że dziś nie połączą się jeszcze w pary. Sypialnie Hotelu mają pozostać zamknięte, a uczestnicy będą spać w innej części willi niż uczestniczki. Zaraz po tym Klaudia opuściła Hotel i wszyscy wrócili do imprezowania. Grzegorz postanowił nie tracić czasu i wejść do basenu. W pewnym momencie zaczął namawiać innych, żeby do niego dołączyli.

Szahira zapytała go czy woda w basenie jest ciepła, sama piła w tym czasie przy barze herbatę. Ten odparł:

Chodź! Siedzisz i zamulasz na krzesełku. Spalisz trochę kalorii, przyda ci się.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 2022 - przed nami 6. sezon popularnego show! Zobacz willę i uczestników. Kiedy leci? Jak oglądać?

Szahira przyznała, że te słowa ją zabolały. Reszta uczestników była zachowaniem lekko zniesmaczona. Czy to zdarzenie odbije się na przyszłych relacjach? Kto z kim stworzy parę? Przekonamy się w kolejnych odcinkach. Hotel Paradise 6. emitowany jest w TVN 7 od poniedziałku do piątku o 20:30. Wcześniej odcinki dostępne są na platformie Player.pl.

Sonda
Kto z Hotelu Paradise 6. wzbudza w Tobie największą sympatię?