Love Island. Wyspa Miłości 2022 - kiedy start 6 sezonu

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci 6. sezon Love Island. Wyspa Miłości startuje już za chwilę

Love Island 2022 - przed nami 6. sezon popularnego show! Zobacz willę i uczestników. Kiedy leci? Jak oglądać?

2022-08-29 13:36

Już za chwilę po raz kolejny przeniesiemy się na gorącą Wyspę Miłości. Love Island 6. startuje już dziś (poniedziałek). Kim są uczestnicy? Kiedy leci Love Island 2022? Jak wygląda willa na Wyspie Miłości? To najczęściej zadawane przez Was pytania o popularne show Polsatu.

Love Island 2022 - willa w 6. sezonie

Choć lato za oknami powoli się kończy, a uczniowie już za chwilę powrócą do szkolnych ławek, to na ekranach telewizorów wciąż będzie gorąco. Randkowe show Polsatu powraca w jesiennej ramówce. Produkcja zdradza nam coraz więcej szczegółów. Na oficjalnym instagramowym koncie znaleźć możemy między innymi podejrzeć jak wygląda willa, w której zamieszkają "wyspiątka". Uczestnicy jak zwykle mogą liczyć na przestronną, ale wspólną sypialnię, w której będą dzielić łóżka z wybranymi przez siebie partnerami i partnerkami. Dodatkowo jak zwykle śniadania przygotowywać będą w przestronnej, kolorowej kuchni. Do tego wypasiona garderoba oraz siłownia.

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 5 przetrwały po programie? [GALERIA]

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać na antenie VOX FM

Love Island 2022 - uczestnicy

Choć emisja pierwszego odcinka wciąż przed nami, to już teraz możemy podejrzeć jak wygląda dziewiątka uczestników. W poprzednich sezonach produkcja do ostatniej chwili ukrywała ich wizerunki, prezentując jedynie sylwetki z zakrytymi twarzami. Tym razem jeszcze przed premierą możemy zobaczyć jak wyglądają cztery "wyspiarki" - Inez, Karolina, Weronika i Wiktoria - oraz pięciu "wyspiarzy" - Sebastian, Paweł, Mateusz, Kamil i Kuba. Na pierwszy rzut oka widać, że uczestnicy są nie do pary, więc możemy domyślać się, że jedną z uczestniczek zobaczymy dopiero w czasie emisji programu. Czy dla nich też będzie ona niespodzianką?

CZYTAJ TAKŻE: Love Island. Wyspa Miłości 2022 - kiedy start 6 sezonu? Kim są uczestniczki i uczestnicy? Produkcja szykuje niespodziankę?

Love Island 2022 - kiedy leci 6. sezon?

Szósty sezon Love Island. Wyspa Miłości będzie można oglądać od poniedziałku (29 sierpnia). Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku i w niedziele po godz. 22.00. Uczestników poznamy już w pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany o 22:10.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6 - kiedy i gdzie oglądać? Kim są uczestnicy? Data pierwszego odcinka

Które pary "Love Island: Wyspa Miłości 5" są razem?