telewizja

Hotel Paradise 7: co z Tori i Krzyśkiem po programie? Tego nikt się nie spodziewał!

2023-11-06 15:16

Hotel Paradise wielkimi krokami zbliża się do końca. Już w czwartek poznamy finalne wyniki siódmego sezonu programu, który wzbudzał ogromne emocje. To m.in. przez knucie uczestników i fakt, że wielu z nich nie przyszło tam po miłość. Takie zarzuty pojawiały się m.in. w kierunku Tori i Krzyśka. Czy prawda jest jednak inna?

Hotel Paradise 7: czy Krzysiek i Tori są razem?

Gdybyśmy mieli określić siódmą edycję Hotelu Paradise jednym słowem, to byłoby to "drama". Zdaniem widzów żadna z dotychczasowych edycji nie dostarczyła im tylu nerwów i zażenowania wieloma sytuacjami. Mocno przyłożył się do tego Roch, który co chwilę knuł i obmyślał tylko, jak dostać się do finału. Fanów programu oburzyło również to, że źle odnosił się do Łucji. Jednak nie tylko on wzbudzał spore emocje. Ostatnio wrogiem numer jeden stała się bowiem Kori, a jeszcze wcześniej Tori, która w ocenie internautów robi Krzyśkowi złudne nadzieje na związek, a ten wydaje się tego nie widzieć. Widzowie Hotelu Paradise 7 uważają bowiem, że jest ona  z chłopakiem tylko po to, żeby dostać się do finału. W tej historii ostatnio nastąpił jednak pewien przewrót. Czy jeszcze nie wszystko stracone?

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Tori i Krzysiek są parą po programie?

Wielu oglądających, którzy komentują Hotel Paradise 7 radziło w sieci Krzyśkowi, żeby jak najszybciej uwolnił się od Tori. Ich zdaniem ta relacja nie przynosi mu niczego dobrego, a część osób twierdziła nawet, że Tori jest przy Krzyśku wyraźnie sparaliżowana. Czy widzowie programu byli jednak w dużym błędzie? Okazuje się, że może tak być. Część czujnych internautów dostrzegła bowiem sygnały mogące świadczyć o tym, że już po zakończeniu nagrań do Hotelu Paradise 7 Krzysiek i Tori nadal są razem. Na to wskazują bowiem ich relacje na Instagramie.

Widzieliście story tori i krzysia? Haaa są razem! 🙌

nie są XD dziewczyna na zdjęciu z kawą ma mocno różowe paznokcie, a Tori ma aktualnie jasno różowe :)

a zdjęcie tej samej ścieżki i spacer tez ciemniejszy bo filtr 😂

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Która z osób ma rację? Czy Krzysiek i Tori stworzyli jednak szczęśliwy związek? A może to nadinterpretacja? O tym dowiemy się z pewnością w finałowym odcinku Hotelu Paradise 7. A także ze storiesów uczestników, które pojawią się po jego emisji. Finał Hotelu Paradise 7 zaplanowano w czwartek 9 listopada o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki
Listen on Spreaker.