Hotel Paradise 7: Jacek zaorał Karolinę Mallu! Manipulować możesz dziećmi

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Jacek zaorał Karolinę Mallu! "Manipulować możesz dziećmi"

2023-11-21 16:03

Choć Hotel Paradise 7 się skończył, to dramy między uczestnikami chyba długo jeszcze nie ustaną. Tym razem mają one jednak miejsce nie w obliczu kamer, a na kontach bohaterów na Instagramie. Do ostrego starcia doszło tym razem między Jackiem, a Karoliną "Mallu". Chłopak mocno pocisnął jej na swojej relacji.

Hotel Paradise 7: kłótnia Jacka i Karoliny "Mallu"

Uczestnikom siódmej edycji Hotelu Paradise powoli puszczają nerwy i hamulce? Takie można odnieść wrażenie śledząc ich ostatnie aktywności w sieci. O ile w programie jako tako czasami się jeszcze ukrywali i nie zawsze wszystko pokazywali przed kamerami, tak ostatnio na swoich profilach na Instagramie nie gryzą się w język i ostro sobie docinają. Mogliśmy już np. obserwować, jak żrą się ze sobą Roch i Kori. Co biorąc pod uwagę charaktery tej dwójki chyba nikogo szczególnie nie dziwi. Teraz doszło jednak do kolejnej dramy. Tym razem na słownym ringu stanęli ze sobą Jacek i Mallu. Ta druga zasadniczo nie ma ostatnio dobrej passy, bo cisną po niej już nawet osoby, które obserwują jej konto na Instagramie. Tym razem jednak głos na temat Mallu postanowił zabrać Jacek. Co o niej napisał?

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Jacek i Karolina "Mallu" mają dramę

Jeśli myśleliście, że uczestnicy Hotelu Paradise 7 będą toczyli ze sobą poważne spory, to byliście w błędzie. Wszystko zaczęło się od story, na którym Karolina Mallu poinformowała swoich followersów o tym, że nie da im dram i telenoweli. Napisała jednak, że dała unfollow Jackowi po tym, jak od kilku mieisęcy nie mieli ze sobą większego kontaktu. Jacek postanowił zabrać głos na ten temat. Napisał, że nie bez powodu wrzuciła takie story, choć twierdzi, że nie da dram i, że manipulować może dziećmi, ale nie dorosłymi ludźmi. Wskazał też, że Mallu mogła przejść obok, nie reagując na to, że śmiał się na live przy jej temacie. Podkreślił również, że nie zrobiła mu krzywdy i, że nie sądził, że potrzebuje się od niego odcinać. Dodał też, że dziwi go, że Mallu wzięła udział w Hotelu Paradise 7 skoro teraz boli ją, jak ktoś cokolwiek o niej mówi. Jednocześnie wytknął jej, że kreuje się na osobę ponad wszystkimi, a jest taka sama, jak reszta ludzi. Podkreślił też, że nie wierzy w gesty z jej strony. Co dalej z tego wyniknie? Jedno jest pewne - przyda się dużo popcornu.

Listen on Spreaker.