Hotel Paradise 7: Kori ostro wypowiedziała się o Rochu. Po zakończeniu programu wyznała prawdę

i

Autor: Instagram.com/kori.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: Kori ostro wypowiedziała się o Rochu. Po zakończeniu programu wyznała prawdę

2023-11-13 13:04

Hotel Paradise 7 dobiegł końca. Jednak to nie oznacza, że emocje po finale tej edycji wygasły. Wprost przeciwnie - uczestnicy mogą już mówić całą prawdę, bez zwracania uwagi na podpisane umowy i chętnie z tego korzystają. Ostatnio głos postanowiła zabrać Kori. Ta w mocny sposób wypowiedziała się o Rochu.

Hotel Paradise 7: Kori zdecydowanie o Rochu

Siódma edycja Hotelu Paradise stała się już historią. Jednak w błędzie byli ci, którzy myśleli, że oznacza to koniec emocji. Po tym, jak przez kilka tygodni obserwowaliśmy na ekranie dramy, knucie i rozstania uczestników, teraz możemy zobaczyć, jak zachowują się oni w rzeczywistości. Ostatni odcinek Hotelu Paradise przyniósł widzom sporo emocji. Program wygrali Jacek i Kori. Uczestnicy postanowili, że kilka dni po finale spędzą ze sobą razem trochę czasu. Na wspólne oglądanie finału nie zaproszono jednak Rocha i Wiktorii T. Wielu internautów zaczęło się zastanawiać, czym było to spowodowane. Z pewnością przyczyniło się do tego to, jakie relacje panują między Kori, a Rochem. Okazuje się, że choć niektórzy widzowie porównywali ich do siebie w programie, to w rzeczywistości ta dwójka nie darzy się raczej większą sympatią.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Kori szczerze o relacji z Rochem

Okazuje się, że Roch całkowicie przekreślił relację z Kori swoim zachowaniem. Jak przyznała dziewczyna na swoim profilu na Instagramie - przyjaźniła się z Rochem w Hotelu Paradise i długo po programie. Natomiast jedna z rzeczy, którą zrobił w prywatnym życiu, sprawiła, że ta znajomość nie jest już kontynuowana. Jednocześnie uczestniczka przyznała, że nie chodzi ani o to, co działo się w Hotelu, ani co zobaczyła w telewizji. Przy tej decyzji kierowała się realnym życiem, a nie odcinkami. Zauważyła, że chyba tylko ona chciała naiwnie wierzyć w tę relację. Co ich poróżniło? Tego Kori nie zdradziła. Jednak obserwując relacje, które dodają inni uczestnicy Hotelu Paradise 7, wiele wskazuje na to, że chyba nie tylko Kori nie przepada za Rochem po programie.