telewizja

Hotel Paradise 7: kto wygrał program? Internauci są mocno zaskoczeni!

2023-11-09 20:22

Na ten moment fani Hotelu Paradise 7 czekali od kilku tygodni. Po wielu odcinkach siódmej edycji show, która zdaniem widzów programu przejdzie do historii jako najgorsza m.in. za sprawą Rocha, wszystko stało się już jasne. Wiemy, jak wyglądało ostateczne rozstrzygnięcie show. Wielu widzów jest mocno zaskoczonych.

Hotel Paradise 7: Kori i Jacek na ścieżce lojalności

Ostatnie tygodnie w Hotelu Paradise 7 były pełne emocji. Na ekranie oglądaliśmy wiele razy knucie, a także sytuacje, które zdecydowanie nie podobały się widzom. Ci zarzucali produkcji, że pokazuje na ekranie zachowania, które nie powinny być prezentowane w telewizji. Wiele osób uważało, że Łucja była nękana przez grupę, a na czele tego wszystkiego stał Roch. Ten został największym wrogiem oglądających Hotel Paradise 7. W sprawie zachowania wobec Łucji wpłynęła natomiast skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Sporo emocji wzbudził też fakt, że Roch okazał się rodziną jednej z ważnych osób w TVN. Zdaniem widzów miał być wybielany przez produkcję i za wszelką cenę przepychany do finału. W tym znalazł się właśnie Roch oraz Justyna, a także Kori i Jacek. Finał programu był jednak mocno zaskakujący.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Kori i Jacek wygrali program

Czegoś takiego fani Hotelu Paradise 7 zdecydowanie się nie spodziewali. Wszyscy zakładali, że Roch i Justyna dzięki jego wpływom rodzinnym staną na ścieżce lojalności, a Roch zbije kulę i zgarnie kasę. Stało się jednak całkowicie inaczej. Na ścieżce lojalności stanęli bowiem Kornelia i Jacek. Dziewczynie fani programu zarzucali, że przez całą edycję traktowała Jacka jako przepustkę do dostania się do finału. I tu znów przyszła pora na mocne zaskoczenie. Jacek i Kori wybrali bowiem drogę miłości i żadne z nich nie rzuciło kulą! Tym samym para wygrała 100 tysięcy złotych! I wszystko wskazuje na to, że faktycznie w ich życiu zwyciężyła miłość. Już jakiś czas temu fani programu dopatrywali się dowodów na to, że Kori i Jacek są razem. Życzymy im, jak najwięcej szczęścia!

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki