Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Kori i Jacek jednak NIE SĄ razem? “Ciągnie nas do siebie”

2023-11-13 20:16

Miało być bajkowo, a… nie jest. “Hotel Paradise 7” nie zakończył się jednak happy endem – Kori i Jacek, którzy stanęli na ścieżce lojalności i podzielili się nagrodą, wcale nie są razem. Ale mają się ku sobie – tak przynajmniej twierdzą w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym w social mediach.

Hotel Paradise 7 – Kori i Jacek nie są razem po programie

Miała być wielka miłość, a jest “tylko” przyjaźń. Choć po sieci od jakiegoś czasu krążyły pogłoski i domysły (podparte nawet dowodami), że Kornelia i Jacek rzeczywiście są parą, zwycięzcy “Hotelu Paradise 7” odnieśli się do tematu na Instagramie. Obwieścili, że ciągnie ich do siebie, lubią siebie nawzajem, ale miłości z tego nie ma. Nie wykluczają jednak, że kiedyś może być.

No i właśnie, stoimy po dwóch stronach barykady i Jacek woli rozwijać relacje przyjacielskie niż relację miłosną ze mną. Nie jesteśmy razem. Ciągnie nas do siebie, więc może kiedyś będziemy razem. Podchodzimy do tego z rozsądkiem.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Kori ostro wypowiedziała się o Rochu. Po zakończeniu programu wyznała prawdę

Hotel Paradise 7 – która para przetrwała?

Cóż, wygląda na to, że… żadna. Na obecną chwilę nic nie wskazuje na to, by którzykolwiek uczestnicy “Hotelu Paradise 7” spotykali się ze sobą na stopie romantycznej. Nawet Marvin i Mallu, którzy stanowili “naczelną parę” tej edycji, rozstali się i to w niezbyt przyjaznych warunkach (a tak przynajmniej wnioskujemy z oświadczenia Karoliny, która przyznała, że nie utrzymuje z byłym partnerem nawet przyjacielskich stosunków). Czy kolejnym razem się uda? Być może, castingi do “Hotelu Paradise 8” już bowiem ogłoszono, a nowa edycja pojawi się zapewne wiosną 2024 roku.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM