Hotel Paradise 7: Kori i Tori mają poważną dramę? Jest oficjalna odpowiedź

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Kori i Tori mają poważną dramę? Jest oficjalna odpowiedź

2023-11-17 14:26

Po zakończeniu Hotelu Paradise 7 na jaw zaczęły wychodzić nowe informacje o uczestnikach. Okazuje się, że część z nich mimo dobrych relacji na ekranie, nie kontynuuje znajomości w realnym życiu. Ostatnio fani postanowili zapytać Tori o to, co obecnie łączy ją z Kori. Jej odpowiedź może niektórych mocno zaskoczyć.

Hotel Paradise 7: Tori i Kori są pokłócone?

Tori i Kori to dwie uczestniczki Hotelu Paradise 7, które w programie dość mocno się wyróżniały. Kori robiła to do tego stopnia, że wygrała show razem z Jackiem, pokonując Rocha i Justynę (co dla wielu wydawało się niemożliwe). Uczucie dziewczyny i chłopaka w realnym życiu przechodzi jednak dość spore perturbacje. To najlepiej pokazuje, że to, co mogliśmy oglądać na ekranie nie zawsze sprawdza się potem w rzeczywistości. Nic zatem dziwnego, że fani Hotelu Paradise 7 zaczęli zastanawiać się, jak wyglądają powiązania uczestników już po wyłączeniu kamer. O to zapytali ostatnio Tori. A dokładniej o to, co obecnie łączy ją z Kori. Obserwatorzy Tori zarzucili jej, że nie ma kontaktu z Kori, a w programie udawała jej przyjaciółkę. Jak odniosła się do tego sama uczestniczka?

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: co łączy Kori i Tori?

Czy Tori i Kori rzeczywiście nie mają ze sobą kontaktu? Otóż okazuje się, że niekoniecznie. Tori wyjaśniła na swoim Instagramie, że nie ma z Kori żadnej spiny i w Hotelu Paradise 7 nie udawała jej przyjaciółki. Dziewczyny mają ponadto ze sobą wszystko wyjaśnione. Tori dodała, że myślała, że dobrze będzie dogadywać się z Kori również w życiu realnym, jednak różnią je pewne kwestie i nie do końca się to udało. Natomiast mają neutralny kontakt i zdarza się im ze sobą pisać. Uczestniczka dodała też, że jest przekonana, że gdy razem się spotkają, to na pewno spędzą ze sobą bardzo fajnie czas. Tym bardziej, że mają podobne poczucie humoru. Jak widać nie wszystko, co wydaje się dramą, faktycznie nią jest. A dziewczynom życzymy wielu przyjemnych chwil razem.