“Hotel Paradise 7”: Marvin gorszy od dziewczyn? “Ale cham z Ciebie wyszedł”

i

Autor: TVN “Hotel Paradise 7”: Marvin gorszy od dziewczyn? “Ale cham z Ciebie wyszedł”

Programy randkowe

“Hotel Paradise 7”: Marvin gorszy od dziewczyn? “Ale cham z Ciebie wyszedł”

2023-09-01 10:54

Gdy tylko Łucja przekroczyła próg kolumbijskiej willi, wiedzieliśmy, że 7. edycja “Hotelu Paradise” będzie jedną z tych najbardziej ekscytujących. Niestety wygląda jednak na to, że też w tym negatywnym sensie… Dziewczyny się bowiem nie popisały zachowaniem, a Marvin jedynie dolał oliwy do ognia.

Łucja to nowa uczestniczka “Hotelu Paradise 7”, która dołączyła do programu dopiero po kilku dniach. I wtedy zaczęło się piekło. Pozostałe dziewczyny, które już połączyły się w pary z chłopakami, z miejsca wyczuły zagrożenie i ruszyły do ataku. Sytuacja stała się bardzo napięta, a widzowie nie kryją zaskoczenia i… zażenowania ich zachowaniem.

W najnowszym odcinku doszło zresztą do ostrej wymiany zdań pomiędzy Łucją, a Karoliną. W trakcie Puszki Pandory dziewczyny starły się, a Łucja wytknęła rywalce, że jest do niej uprzedzona, gdyż się jej boi. Karolina zarzekała się, że nie traktuje jej jak realne zagrożenie. W powietrzu zawisło widmo wojny, zwłaszcza gdy Łucja rzuciła pytaniem: Nie uważasz, że twoja zaborczość może odsunąć Marvina od ciebie? Cóż, jak widać – niekoniecznie. Marvin pokazał bowiem na co go stać, za co zebrał potężne cięgi od widzów.

CZYTAJ TAKŻE: “Hotel Paradise 7” - widzowie już mają swojego ulubieńca! “Jest za mądry na ten program”

“Hotel Paradise 7” – Marvin gorszy od dziewczyn? Internet przemówił i nie jest zadowolony

Postawa Marvina z najnowszego odcinka “Hotelu Paradise 7” udowodniła widzom, że w gruncie rzeczy to są z Karoliną siebie warci. I tym samym stał się on bodaj najszerzej krytykowanym uczestnikiem “HP7”. Uznano bowiem, że jego charakter pozostawia wiele do życzenia, relacja z Karoliną jest “śmieszna” (takie deklaracje po 3 dniach znajomości), a na dokładkę potęguje tylko problem związany z zachowaniem dziewczyn. Oto kilka przykładowych wpisów zamieszczonych w sieci:

- Na koniec odcinka odpalił się w Marvinie typowy niemiecki Hans...

- Marvin z Karolina sie zachowują jakby Łucja im rozbiła wieloletni związek a są 3 dni tylko w parze

- Mam nadzieję że Łucja zrobi tam kocioł bo te panny są jakieś niezrównoważone psychicznie, a Marvin jak sie okazało zwykły pet.

- Marvin trochę chorągiewka…

- Marvin co za zachowanie względem Łucji.... porażka....

- Karolina i Marvin siebie warci zachowania żałosne🙌

- Marwin….ale cham z Ciebie wyszedł…smutne bardzo!

“Hotel Paradise 7” – o której nowe odcinki na antenie TVN?

Nowe odcinki 7. edycji “Hotelu Paradise” emitowane są od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00, na antenie Siódemki i w Playerze.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska