Hotel Paradise 7: Marvin nowym ulubieńcem widzów? Wystarczyła jedna rzecz

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Marvin nowym ulubieńcem widzów? Wystarczyła jedna rzecz

2023-10-04 15:02

To nie jest łatwa edycja Hotelu Paradise, zarówno dla widzów, jak i dla uczestników. Ci pierwsi mają już dość Rocha i intryg, ci drudzy muszą liczyć się z ciągłymi ocenami i naprawdę hardcorowymi opiniami. Ostatnio jednak powody do radości może mieć Marvin. Czy zostanie nowym pupilkiem oglądających?

Hotel Paradise 7: Marvin nowym pupilkiem widzów?

Ta edycja Hotelu Paradise nie należy do najłatwiejszych. Nie tylko do oglądania dla widzów, ale i dla samych uczestników, którzy musieli zamieszkać w raju. M.in. ze względu na ciągłe intrygi i knucia, do których dochodziło w czasie nagrywania programu. Możemy obecnie oglądać, jak Roch dyryguje uczestnikami, niczym dyrektor, a wszyscy potulnie go słuchają. Do tego stopnia, że jakiś czas temu wszyscy uwzięli się na Łucję, co skończyło się nawet skargą na program do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Sam Roch stał się natomiast wrogiem numer 1 wśród widzów, którzy marzą już tylko o tym, żeby w końcu wyleciał z programu. Na razie się to jeszcze nie stało, jednak chłopak powoli zaczyna działać na nerwy chyba nie tylko oglądającym, ale i uczestnikom. M.in. Marvinowi.

Playboys & Top Girls - A wszystko to... bo Ciebie kocham! | Duety Jakich Świat Nie Słyszał

Hotel Paradise 7: widzowie pokochali Marvina

Do tej pory wszystkie zachowania Rocha przechodziły u uczestników Hotelu Paradise 7 raczej bez większego echa. Widzowie za to nie mogli już dłużej oglądać go na ekranach swoich telewizorów i w zasadzie, to trudno się im dziwić. Okazuje się jednak, że w raju chyba powiał jakiś wiatr zmian, bo w końcu ktoś postanowił się przeciwstawić Rochowi. A dokładniej to Marvin, który ma szansę na zostanie nowym ulubieńcem fanów Hotelu Paradise. Po jego zachowaniu w jednym z ostatnich odcinków, w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których Marvin jest wychwalany, niczym prawdziwy bohater.

Marvin szacun za otwarty tekst do Rocha. Myślał że jest rezyserem i pociąga za wszystkie sznurki, a tu niespodzianka. Piękne. Pytanie brzmi czy Roch znowu będzie płakał i robił z siebie ofiarę?

Właśnie w następnym odcinku będzie pokazane jak @marvin.hotelparadise7 który ma mega klase i siedzi zazwyczaj cicho a nie psioczy z każdym - miażdży i demaskuje Rocha !! Brawo !! Marcin pokazał że ma jaja ! A Roch wydmuszki.

"Pod maską gry nie znaczy by ludzi traktować jak śmieci" - no chyba Marvin dostaniesz buziaka

- czytamy na profilu programu.

Jak widać, widzowie chyba coraz mocniej zaczynają lubić Marvina. Jak będzie dalej i czy chłopak nie straci danego mu zaufania? O tym przekonamy się wkrótce. A najnowsze odcinki Hotelu Paradise 7 znajdziecie od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w serwisie Player.pl.