Hotel Paradise 7: Marvin wrzucił TO zdjęcie. Fanom opadły szczęki

i

Autor: TVN, Instagram.com/marvin.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: Marvin wrzucił TO zdjęcie. Fanom opadły szczęki

2023-11-20 13:52

Część uczestników Hotelu Paradise 7 postawiła na podkręcanie dram i ujawnianie prawdy o pozostałych bohaterach. Inni dość mocno skupili się na swoim obecnym życiu i pokazywaniu go w social mediach. Jedną z ważnych osób w tej edycji był z pewnością Marvin, który rozstał się z Mallu. Ostatnio wrzucił do sieci zaskakującą fotkę.

Hotel Paradise 7: co u Marvina?

Odejście Marvina z Hotelu Paradise 7 było jednym z najbardziej emocjonujących momentów w siódmy sezonie programu. Chłopak odpadł bowiem z show po tym, jak z audycji na własne życzenie odeszła Mallu. Marvin po programie miał stworzyć z nią niesamowity związek, w którym oboje będą się mocno kochali. Życie jednak szybko zweryfikowało ich plany i obecnie para nie jest już razem, za to dość regularnie przerzuca się różnymi tekstami na swój temat na swoich profilach na Instagramie. Marvin przy tym wszystkim wydaje się jednak zachować zimną krew i nie rozpamiętywać szczególnie przeszłości. Otrzepał się i ruszył do przodu. Ostatnio dowiedzieliśmy się np. że tworzy coś nowego w towarzystwie Patryka. Co z tego wyniknie? O tym przekonamy się niebawem. Już teraz Marvin zaskoczył jednak swoich fanów mocną fotką na Instagramie.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Marvin pokazał umięśnione ciało

Panowie z Hotelu Paradise 7 przyzwyczaili nas już do tego, że ich ciała potrafią wprowadzić w zachwyt niejedną kobietę. Wielu z nich zazwyczaj bowiem ostro trenuje, żeby na brzuchu mieć sześciopak. Jakiś czas temu mogliśmy np. oglądać odważne wydanie Krzyśka z Hotelu Paradise 7, który na co dzień zajmuje się treningami personalnymi. Tym razem na mocną fotografię zdecydował się Marvin. Ten wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie w lustrze bez koszulki. Możemy na nim zobaczyć, że chłopak ma naprawdę nieźle docięty brzuch, na którym odznacza się wręcz każdy mięsień. Nic dziwnego, że fani tego uczestnika oszaleli w komentarzach. W tych nie brakuje słów uznania zarówno ze strony pań, jak i panów. A Wy co sądzicie o fotce Marvina? Możecie zobaczyć ją poniżej.