Hotel Paradise 7 odc. 39

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Paweł boi się krytyki? Internauci go zmiażdżyli

2023-10-27 11:53

Paweł nie umie przyjmować krytyki? Takiego zdania są fani Hotelu Paradise 7. Ci w ostatnim czasie dość często kierują w jego stronę zarzuty odnośnie ulegania grupie i dawania wchodzić sobie na głowę. Wiele wskazuje na to, że Paweł nie umie ich przyjmować. A to tylko dodatkowo rozjuszyło fanów programu.

Hotel Paradise 7: Paweł mocno wkurzył widzów

Choć Paweł z Hotelu Paradise 7 jest jedną z najmniej wyrazistych postaci, to i tak udało mu się zajść fanom programu za skórę. Ci początkowo chwalili go za dojrzałość, która mogła być podyktowana jego wiekiem. Z czasem jednak oglądający Hotel Paradise 7 zaczęli mieć do Pawła coraz więcej uwag. Ten ich zdaniem bardzo mocno ulega wpływom grupy i daje sobą manipulować. Za to oberwało mu się ostro w komentarzach. Widzowie zarzucili mu np. brak kręgosłupa moralnego i tchórzostwo. To m.in. w związku z faktem, że Roch (który jest wrogiem numer 1 fanów programu) dość mocno nim manipuluje. A Paweł temu ulega. Na profilu show nietrudno znaleźć w związku z tym negatywne komentarze na jego temat. W innych miejscach już jednak niekoniecznie. Zdaniem widzów Paweł usuwa bowiem komentarze w swoich social mediach.

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Paweł zirytował internautów

Nic nie wpływa gorzej na komentujących w sieci, jak zamykanie im ust przez usuwanie komentarzy albo blokowanie ich dodawania. Jeszcze gorszą metodą jest odpowiadanie na nie w chamski sposób. Paweł z Hotelu Paradise 7 zdaniem widzów programu obrał strategię kasowania nieprzychylnych wypowiedzi na jego temat. To rozjuszyło internautów i sprawiło, że ci jeszcze bardziej nastawili się negatywnie do tego uczestnika. Na profilu Hotelu Paradise 7, gdzie nietrudno znaleźć niemiłe komentarze, widzowie urządzili Pawłowi prawdziwe piekło.

Wszyscy są żałośni ale ten Paweł który kasuje każdy komentarz zły nawet grzeczny i nie będący bardzo złym to porażka. Współczuje facetowi bo nie może znieść nawet nalej krytyki.

Wstydzi sie teraz że stary garbaty dziad lizał usługiwał małolatom.

Za to u Rocha same negatywy😂😂😂😂😂

- napisali fani na profilu Hotelu Paradise 7.

Czy Paweł faktycznie nie umie poradzić sobie z krytyką? To musicie ocenić sami. A jego poczynania w Hotelu Paradise 7 możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.