Hotel Paradise 7: Roch wcale nie jest najgorszy? Widzowie mają nowego wroga numer jeden

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Roch wcale nie jest najgorszy? Widzowie mają nowego wroga numer jeden

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Roch wcale nie jest najgorszy? Widzowie mają nowego wroga numer jeden

2023-11-02 20:09

“Hotel Paradise 7” chyli się ku końcowi, a tuż przed finałem dochodzi do kolejnych plot twistów. Czyżby okazało się, że to wcale nie Roch jest “naczelnym złoczyńcą” tej edycji? Widzowie doszli do wniosku, że dotychczasowy “faworyt” spadł jednak na drugie miejsce. Kto jest teraz niechlubnym mistrzem?

“Hotel Paradise 7” to istny emocjonalny rollercoaster. Przypominamy, że jak tylko wystartowała nowa edycja randkowego show, widzowie upatrzyli w Rochu Krzyżańskim swojego ulubieńca. Chwalili go za osobowość i “vibe”, ale szybko jednak zmienili zdanie. Uczestnik przeszedł na naszych oczach przemianę godną złoczyńcy z hollywoodzkiego blockbustera i choć co jakiś czas pojawiali się nowi toksycy i manipulanci (a przynajmniej za takich uważali ich odbiorcy), Roch zawsze dzierżył koronę tego najgorszego. Tuż przed finałem nastąpił jednak plot twist – czyżby widzom nieco umknęła osoba znajdująca się “w cieniu” Krzyżańskiego i która była w programie od samego początku, ale dopiero teraz pokazała swoje prawdziwe oblicze?

CZYTAJ TAKŻE: Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Hotel Paradise 7 – Roch spadł z piedestału. To Kori zbiera teraz największe cięgi

Żeby była jasność – Kori nie przeszła na naszych oczach przemiany takiej, jak Roch. Widzowie od dawna krytykowali jej zachowanie i uważali ją za jedną z największych manipulatorek i intrygantek w “Hotelu Paradise 7”. Teraz doznali jednak objawienia i doszli do wniosku, że w gruncie rzeczy jest jeszcze gorsza od Rocha.

- A ja zmieniłam zdanie i stwierdzam, że najgorszym uczestnikiem nie jest Roch tylko Kornelia. Straszna osoba, a na zwiastunie kolejnego odcinka....chyba zapomniała, że przez 3/4 sezonu nie miała zadnej relacji.

- Kornelia jest jedna z takich osob w ktorych nie znalazlam ani jednej cechy pozytywnej. Ani jednej.

- Kori i Roch - najbrzydsze osoby tego sezonu. Wasza obrzydliwość wewnętrzna, wylewa się nawet co niektórym spod ubrań. W tym odcinku pokazałaś jak paskudną osobą jesteś, a o tym przydupasie z fałszywą miną zbitego psa już nie wspomnę. A Tori.. ona jest taką aktorką, że aż się patrzeć nie chce, bo nie czuje nic do Krzyśka. Byle po trupach do celu, jest tak samo paskudna jak reszta.

- Kori hipokryzja level hard

… czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna).

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska