”Hotel Paradise 7”: Victoria i Łucja w szczerej rozmowie. ”Nikogo nie skreślam”

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 ”Hotel Paradise 7”: Victoria i Łucja w szczerej rozmowie. ”Nikogo nie skreślam”

Będzie się działo

”Hotel Paradise 7”: nadchodzi rewolucja? Victoria i Łucja w szczerej rozmowie. ”Nikogo nie skreślam”

2023-09-01 18:40

Źle się dzieje w ”Hotelu Paradise”, ale pojawiło się światełko w tunelu. Zajawka nowego odcinka 7. edycji pokazuje nam rozmowę Victorii i Łucji, które – jak możemy wywnioskować – spróbują dojść do porozumienia. A przynajmniej wyjaśnić sobie podejście do siebie nawzajem.

”Hotel Paradise 7” od początku budzi duże emocje. Nowi uczestnicy okazali się dość kontrowersyjni (i zdaniem niektórych zbyt młodzi), a prawdziwą bombą było wejście do domu Łucji – nowej dziewczyny, którą pozostałe przedstawicielki ”płci pięknej” przyjęły dość… niechętnie (eufemistycznie rzecz ujmując).

Łucja starła się już z Karoliną, co zresztą też było szeroko komentowane przez widzów. Teraz zaś odbędzie szczerą rozmowę z Victorią, która wyjaśni, a przynajmniej spróbuje, swoją postawę.

CZYTAJ TAKŻE: “Hotel Paradise 7” – Marvin gorszy od dziewczyn? “Ale cham z Ciebie wyszedł”

”Hotel Paradise 7” – Victoria i Łucja w szczerej rozmowie. Dojdą do jakiegoś porozumienia?

W scenie z nowego odcinka, udostępnionej na oficjalnym profilu ”Hotelu Paradise” na Instagramie, jesteśmy świadkami ciekawej wymiany zdań.

Jeśli chodzi o twoje wejście i w ogóle to odebrałam Cię negatywnie szczerze Ci powiem. Bo pierwsze co to weszłaś i tak naprawdę gdzieś… tak jak patrzyłaś na mnie i potem przejechałaś wzrokiem to popatrzyłaś na Krzysia i widziałam ten twój wzrok i tak dalej. Wiem, że chciałabyś stworzyć z nim parę, albo spróbować porozmawiać – zaczęła Victoria.

Uczestniczka dodała następnie, że nie traktuje Krzysztofa jak swoją własność i jeśli zainteresuje go Łucja, to będzie to wyłącznie jego wybór (co stoi w kontrze z odbiorem widzów, którzy śmieją się z zaborczości dziewczyn i faktu, iż po trzech dniach znajomości zachowują się niczym małżeństwo).

Spoko, luz. Jeśli on też będzie chętny i na to nastawiony, to jak najbardziej. Więc to od niego zależy – dodała.

A co na to Łucja? Cóż, nowa uczestniczka skwitowała, że ma takie samo podejście do wszystkich uczestników – nikt nie jest dla niej na wejściu skreślony.

Taka sama sytuacja jest z każdym innym uczestnikiem. Nikogo nie skreślam – skwitowała.

Co z tego wyniknie? Czy dziewczyny rzeczywiście dojdą do porozumienia, czy może też wybuchnie wojna na wszystkich frontach? Dowiemy się już w nowym odcinku.

”Hotel Paradise” – kiedy nowe odcinki pojawiają się w Playerze?

Odcinki ”HP7” emitowane są od poniedziałku do piątku, o godz. 20:00, w TVN7 i Playerze. W serwisie dostępne są też przedpremiery każdego nadchodzącego odcinka.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby