telewizja

Hotel Paradise 8: Agnieszka wygra program? Nie ma wątpliwości, kto został ulubienicą w show

2024-03-05 14:43

Hotel Paradise 8 ledwo się zaczął, a my już mamy faworytkę do zwycięstwa? Takie wnioski można wyciągnąć, patrząc na komentarze po pierwszym odcinku show. Choć nie brakowało uczestników, którzy mocno oberwali od widzów, to jest jeden wyjątek. Oglądający bardzo mocno polubili bowiem Agnieszkę. Czy to ona wygra?

Hotel Paradise 8: Agnieszka ulubienicą widzów?

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze. Jeśli wierzyć w tę tezę, to niektórzy uczestnicy Hotel Paradise 8 mają powody do załamania się, a inni są na prostej drodze do finału. Za nami bowiem pierwszy odcinek nowej edycji. Co przyniesie nam Hotel Paradise 8? Jeśli spojrzeć na poprzedni sezon, to zapewne czeka nas dużo śmiechu, knucia, obgadywania i łez. Ale może jednak ta edycja nas pozytywnie zaskoczy. W poprzedniej widzowie dość krytycznie odnosili się bowiem do zachowania uczestników i samej produkcji programu. Na takie wnioski przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak już po pierwszym odcinku Hotel Paradise 8 zapowiada się, że będzie grubo. Widzowie upatrzyli już sobie bowiem osoby, które nieszczególnie przypadły im do gustu. Ale mają i też swoją faworytkę!

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Agnieszka zbiera pozytywne recenzje

Czy Agnieszka dotrze do finału Hotel Paradise 8? Gdyby popatrzeć tylko na komentarze po pierwszym odcinku programu, to byłaby wręcz wymarzoną kandydatką. Bo choć w sieci oberwało się np. Michałowi, który stwierdził, że siłownia jest lepsza od seksu (za co zresztą widzowie ostro go zjechali), to Agnieszka wyrasta na ulubienicę fanów Hotel Paradise 8. W komentarzach nie brakuje osób, które zapewniają, że będą za nią trzymać kciuki i, że zrobiła na nich pozytywne wrażenie.

Ja odrazu trzymam kciuki za Agnieszkę. Niedość że najpiękniejsza tam, jeszcze rozmodlona 😍

Agnieszka najlepsza z facetów nikt jie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia. Oczywiście wszystko może się zmienić....

Agnieszka narazie duży plusik, dużo ciepła od niej bije ❤️

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy te komentarze przełożą się również i na końcowe wyniki programu? Na to jeszcze poczekamy, bo cały sezon Hotel Paradise 8 przed nami. Tymczasem nowe odcinki możemy oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.