telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek ostro jechał po Luizie. Teraz się tłumaczy

2024-03-19 13:49

Bartek w tym sezonie programu Hotel Paradise 8 ma sporo szczęścia. Do tego, żeby być nielubianym przez widzów. Chłopak niemal w każdym odcinku odwala coś, za co zbiera mocną krytykę w komentarzach. Tym razem poszło o to, jak traktuje Luizę. Widzowie wylali na niego kubeł zimnej wody. Postanowił odpowiedzieć.

Hotel Paradise 8: Bartek źle traktuje Luizę?

W komentarzach na profilu programu Hotel Paradise 8 robi się coraz grubiej. Widzowie mają z odcinka na odcinek coraz bardziej po dziurki w nosie zachowania Bartka, który zdecydowanie wyrasta w tej edycji na głównego wroga oglądających. Wszystko przez to, że chłopak wychodzi na narcyza z przerośniętym ego, który w dodatku nie umie odpowiednio odnosić się do innych osób. Regularnie takie krytyczne głosy można znaleźć w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8. Sam Bartek postanowił się ostatnio odnieść do krytyki na swój temat na jego profilu. Zaczął zasłaniać się tym, że emocje, które panują w programie wyzwalają różne zachowania. To chyba jednak nie do końca przekonało widzów, którzy mają już do Bartka kolejne zarzuty. Tym razem poszło o Luizę, która zdaniem oglądających ma być źle traktowana w Hotel Paradise 8.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Bartek tłumaczy się z zachowania względem Luizy

W siódmej edycji programu Hotel Paradise za swoje zachowanie najmocniej obrywał Roch. W jego przypadku chodziło o Łucję. Teraz mamy Hotel Paradise 8 i Luizę i Bartka. Widzowie w najnowszym Q&A na profilu chłopaka zapytali go, dlaczego tak źle traktował Luizę. Zarzucili mu też, że źle się patrzy na jego zachowanie. Takich wiadomości było więcej. Bartek w swoim stylu najpierw zapytał, czy nikt nie pamięta dobrych rzeczy, które robił w jej kierunku. I przypomniał, że jak parę osób chciało się jej pozbyć z Hotel Paradise 8, to on ją wspierał. W kolejnej relacji Bartek stwierdził, że Luiza zaczynała go irytować swoim zachowaniem. Przyznał jednak: Ale fakt, za mocne teksty lecą. Nie zasłużyła sobie niczym. Czy w końcu chłopak się opamięta? Sprawdzajcie w nowych odcinkach Hotel Paradise 8 od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.