telewizja

Hotel Paradise 8: Bartek podłamał się po hejcie jaki na niego spadł? „Nie dziwię się, że ludzie mogą mnie nie lubić”

2024-03-15 14:52

Bartek to jeden z najczęściej krytykowanych uczestników w Hotel Paradise 8. Widzowie mają dość jego zachowania i zarzucają mu narcyzm. Niektórzy chcieliby też żeby Bartek odpadł z programu i wrócił do domu. Teraz uczestnik postanowił zabrać głos w tej sprawie. Czyżby miał dość opinii na swój temat w Internecie?

Hotel Paradise 8: Bartek ma dość krytyki?

Program Hotel Paradise 8 rozkręcił się na dobre. W tym ostatnio pojawia się coraz więcej emocji, a te wzbudzają oczywiście przede wszystkim uczestnicy. Ci w tej edycji dość mocno zawodzą widzów i nie brakuje opinii internautów, którzy twierdzą, że obecnie mamy do czynienia z jednym najgorszych składów w historii Hotel Paradise 8. Mocno dostaje się w sieci m.in. Bartkowi, który powoli wyrasta na wroga numer jeden widzów. W komentarzach nie brakuje głosów o tym, że Bartek powinien wylecieć z programu i wrócić do domu. Fani Hotel Paradise 8 uważają bowiem, że chłopak wprowadza złą atmosferę. Ma być niemiły i zimny dla innych, a przy tym dość mocno narcystyczny. Bartek ostatnio ostro odpowiedział fanom programu na negatywne opinie i nie były to grzeczne słowa. Teraz chyba jednak łagodnieje.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Hotel Paradise 8: Bartek zaczyna rozumieć swoje błędy?

Bartek z Hotel Paradise 8 do tej pory sprawiał wrażenie raczej mocnego zawodnika, co pokazywał i w samym programie. Teraz zdaje się jednak, że powoli zaczyna rozumieć swoje zachowanie. Podczas ostatniego Q&A na jego Instagramie jedna z osób zapytała, czy był najbardziej szczerą osobą w Hotelu. Bartek odpowiedział, że uważa, że jak najbardziej. Nie potrafił udawać, a czasami aż za bardzo pozwalał sobie poczuć się swobodnie i mówić co myśli i robić co chce. Przyznał jednak, że Hotel Paradise 8 wywoływał u niego często skrajne emocje, więc nie dziwi się, że ludzie mogą go nie lubić. Jednocześnie w odpowiedzi na inne pytanie zdradził, że przy hejcie, który na niego spływa, zaczyna wątpić w to, czy pójście do programu było dobrym wyborem. Jak długo będziemy jeszcze oglądać Bartka w Hotel Paradise 8? To najlepiej sprawdzać oglądając program od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.