telewizja

Hotel Paradise 8: Michał pomagał Bartkowi i go bronił. Ten mówi teraz o nim TAKIE słowa

2024-05-09 19:06

Ten sezon programu Hotel Paradise 8 na pewno mocno zapisze się w historii. Wszystko w związku z uczestnikami, którzy robili wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. O to zabiegał m.in. Bartek, który przez wiele tygodni był mocno krytykowany przez widzów, a broniony przez uczestników. Teraz chłopak zaskakuje w komentarzach.

Hotel Paradise 8: Bartek wrogiem widzów

Ci, którzy uważnie oglądali ten sezon programu Hotel Paradise 8 z pewnością na długie lata zapamiętają Bartka, który najpierw w programie tworzył parę z Luizą, a potem z Adą. I przy obu widzowie mieli pewne obiekcje do chłopaka. Internauci w komentarzach pisali bowiem, że Bartek z Hotel Paradise 8 zachowuje się, jak buc i narcyz. To wszystko w związku ze złym traktowaniem obu dziewczyn, którym zdaniem internautów Bartek miał grać na emocjach. Daleko efektów nie trzeba szukać. Ada w programie nie raz nie kryła łez, a raz próbowała nawet uwolnić się z pary z Bartkiem. Szybko jednak do niego wróciła. A obecnie Ada i Bartek są jedną z par w finałowym tygodniu w programie Hotel Paradise 8. Z dnia na dzień chłopak coraz mocniej rozkręca się nie tylko w programie, ale i w sieci, gdzie padły zaskakujące słowa.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Bartek wbija szpilę Michałowi?

Michał z programu Hotel Paradise 8 już od pierwszych odcinków był pozytywnie oceniany przez widzów. Wszystko dlatego, że było po nim widać, że bawi się swoim udziałem w programie. Uczestnik regularnie udzielał się też w sieci. Pozytywnie wypowiadał się m.in. o Bartku, który był mocno krytykowany przez widzów Hotel Paradise 8. Okazuje się jednak, że Bartek nie ma już żadnych zahamowań i jest w stanie wbijać szpile nawet osobom z programu. Ostatnio na profilu randkowego reality show wywiązała się ciekawa dyskusja.

Mam nadzieję, że Michał dojdzie do finału i walnie kulą 😂 To najlepszy uczestnik tej edycji i widać, że ma cierpliwość do kobiet 😂 - napisała jedna z obserwatorek profilu.

a okej, czyli nie liczy sie uczucie w parze, wygrywanie konkurencji i to, ze tez go zostawilem w programie😂 liczy sie bycie neutralnym - odpisał Bartek.

W ten sposób ewidentnie chciał wbić szpilę Michałowi, którego wielu widzów ceni właśnie za brak awantur i dram. Z czego może wynikać taki komentarz? Tego nie wiemy, ale trzeba przyznać, że Bartek z tygodnia na tydzień coraz mocniej się rozkręca. Jakiś czas temu w chamski sposób odniósł się do jednego z internautów.

Listen on Spreaker.