telewizja

Hotel Paradise 8: Michał zdradził szczegóły finału. To ta para stanie na ścieżce lojalności!

2024-05-14 17:24

Już tylko godziny dzielą nas od wielkiego finału programu Hotel Paradise 8. Dziś dowiemy się, która z par stanie na ścieżce lojalności i podejmie decyzję o tym, czy wybiera miłość czy pieniądze. Na kilka godzin przed finałem padły jednak ważne słowa ze strony Michała. To uczestnik, który odpadł na ostatniej prostej.

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada czy Jędrzej i Agnieszka?

Nareszcie nadszedł ten dzień. Już dziś dowiemy się, która z par zwycięży w programie Hotel Paradise 8. Poznamy też najważniejszą decyzję o tym, czy uczestnicy wybierają miłość czy pieniądze. W ostatnim odcinku Hotel Paradise 8 emocji z pewnością nie zabraknie. Wszystko dlatego, że w grze o wielką kasę lub pieniądze i miłość znalazły się dwie pary, które od kilku tygodni budzą duże emocje. W finale Hotel Paradise 8 są bowiem Bartek i Ada oraz Jędrzej i Agnieszka. O Bartku oglądający Hotel Paradise 8 od dawna mówili jako o chamie i toksyku. Wszystko przez to, jak traktował Adę, której zdarzało się nawet płakać w programie. O Agnieszce widzowie piszą natomiast od dłuższego czasu, że robi wszystko, by tylko prześlizgnąć się w finale i rozbić kulę na ścieżce lojalności. Kto na niej stanie?

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: kto na ścieżce lojalności?

Stanięcie na ścieżce lojalności to kulminacyjny moment programu Hotel Paradise 8. To wtedy szczęśliwa para podejmuje decyzję o tym, czy chce tworzyć dalej wspólną przyszłość, czy jednak zabiera kasę i kończy całe przedstawienie. W tej edycji Hotel Paradise 8 do wyboru na ścieżce lojalności mamy już tylko dwie pary. To Bartek i Ada oraz Jędrzej i Agnieszka. Która para stanie na drodze do miłości lub wybrania pieniędzy? Michał, który odpadł z Hotel Paradise 8 na chwilę przed finałem ma na to swoją teorię.

Ta która dostanie więcej głosów

Pozdro

- napisał uczestnik Hotel Paradise 8 w odpowiedzi na pytanie na profilu programu.

W odpowiedzi na jego komentarz nie zabrakło rozbawionych widzów, którzy stwierdzili, że Michał nadal podtrzymuje swój poziom śmieszka, który prezentował też w randkowym reality show. Oficjalną odpowiedź na pytanie, kto stanie na ścieżce lojalności i wygra Hotel Paradise 8 poznamy o 20:00 w TVN7 i Playerze.