Programy randkowe

Hotel Paradise 8 mierzy się z poważną krytyką. “On się nad nią pastwi”

2024-03-25 23:16

Kolejny dzień, kolejne kontrowersje związane z “Hotelem Paradise”. Widzowie zwracają uwagę na – w ich ocenie – skandaliczną postawę twórców, którzy ponownie przyzwalają na… przemoc psychiczną wśród uczestników.

Hotel Paradise 8 ma swojego Rocha. I, niestety, swoją Łucję

Poprzednia edycja “Hotelu Paradise” zapisała się w historii programu jako ta najbardziej kontrowersyjna i skandaliczna. Postawa Rocha, czyli naczelnego manipulatora i intryganta (ze znajomościami w TVNie) i losy Łucji, która byłą gnębiona przez pozostałych uczestników, odbiły się szerokim echem, a niektórzy widzowie interweniowali nawet u Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Niestety ta sytuacja niejako powtarza się teraz w “Hotelu Paradise 8”.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8 – Bartek tłumaczy się ze złego traktowania Luizy. Nie gryzła się w język w odpowiedzi

Po emisji kilku ostatnich odcinków w sieci roi się od komentarzy krytykujących zachowanie Bartka i sposób, w jaki traktuje on Luizę. Internauci apelują do produkcji i grzmią w social mediach, by producenci wreszcie poszli po rozum do głowy i coś z ty zrobili.

- Autentycznie, po zachowaniu Bartka to chyba powinna już interweniować produkcja, bo gość bardzo źle traktuje Luizę, uwłacza jej często… nieprzepracowane kwestie narcystycznej osobowości.

- Bartka powinni wywalić z programu za przemoc psychiczną, współczuję Luizie, że trafiła na takiego toksyka…

- To co robi Bartek względem Luizy to klasyczna przemoc psychiczna. Nie rozumiem dlaczego produkcja pozwala na to i nie stopuje takich zachowań i treści.

- Nie mogę patrzeć jak się nad nią pastwi. Ten troglodyta w legginsach powinien wylecieć za to chamstwo i buractwo jakie prezentuje. Serio nie wiem jak można promować psychiczne znęcanie się nad kimś.

Hotel Paradise 8 – o której nowe odcinki?

Nowe odcinki “Hotelu Paradise 8” emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN7. Są też oczywiście dostępne na Playerze.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska