telewizja

Hotel Paradise 8: Ola się ośmieszyła! Te słowa na serio padły z jej ust

2024-04-02 17:03

Program Hotel Paradise 8 w ostatnich odcinkach pokazuje, że jednak potrafi zaskoczyć. A już najmocniej potrafią zaskoczyć komentarze widzów na profilu tego randkowego show. Przez ostatnich kilka tygodni widzowie mocno krytykowali Bartka za jego zachowania. Teraz niespodziewanie zaczęło się obrywać Oli.

Hotel Paradise 8: Ola zostanie nowym wrogiem numer 1?

O tym, że widzowie Hotel Paradise 8 dość szybko zmieniają zdanie o uczestnikach każdy, kto śledzi ten program wie doskonale. Czasem wystarczy jeden odcinek, by lubiany uczestnik stał się nagle wrogiem. Inni pracują sobie z kolei na swoją złą opinię tygodniami, na co najlepszym dowodem jest Bartek. Ten przez kilkanaście odcinków źle odnosił się do Luizy, przez co fani programu Hotel Paradise 8 wręcz go znienawidzili. W komentarzach nie brakowało negatywnych słów na temat tego bohatera. Wszystko w związku z jego chamstwem i narcystycznymi zachowaniami. Luiza jednak opuściła program Hotel Paradise 8, co nieco ostudziło Bartka. Wychodzi jednak na to, że pobudziło innych uczestników, a dokładniej uczestniczkę - Olę. Ta w ostatnim czasie mocno obrywa od widzów w komentarzach.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Ola zaliczyła wtopę

Ola w związku ze swoim słabym zachowaniem w programie Hotel Paradise 8 znalazła się na celowniku widzów. A to najgorsza możliwa pozycja. Wszyscy fani tego randkowego reality show wiedzą, że jeśli widzowie poświęcą ci już swoją uwagę, to szybko nie spuszczą z ciebie oka. I będą wytykać nawet najmniejsze potknięcia. Tak było ostatnio właśnie w przypadku Oli. Zaliczyła ona wpadkę.

dziewczyna nie wie kto to jubilatka a solenizantka.. brak słów. Do szkoły, a nie programów się zachciało

A ja najbardziej nie lubię Oli 🤮 Straszny, podły charakter 🤮

Olka dramat nie wiem czy oglądaliście odcinek nowy na Player ale jest okropna nie będę spojlerowac ale ośmieszyła się 🤐

- czytamy w komentarzach na profilu programu Hotel Paradise 8.

Czy niechęć widzów sprawi, że pozbędą się oni Oli z show siłą afirmacji? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach. A te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 na TVN7 i w Playerze.