Hotel Paradise 8: Ola wywołała poruszenie wśród widzów. TYM miała pokazać, jaka jest naprawdę

i

Autor: TVN Hotel Paradise 8: Ola wywołała poruszenie wśród widzów. TYM miała pokazać, jaka jest naprawdę

Programy randkowe

Hotel Paradise 8: Ola wywołała poruszenie wśród widzów. TYM miała pokazać, jaka jest naprawdę

2024-03-28 23:22

Ola Sznajder zasiliła niedawno szeregi uczestników “Hotelu Paradise 8” i z miejsca zrobiła duże wrażenie… niestety negatywne. Widzowie nie zostawili na dziewczynie suchej nitki.

Hotel Paradise 8 – Ola to nowa uczestniczka. Co o niej wiemy?

Ola Sznajder z “Hotelu Paradise 8” jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego i pracuje w banku. Wolny czas spędza czas na siłowni i treningach pole dance. Uwielbia też poznawać nowe kultury i obyczaje, często podróżuje. Jest temperamentna i szczera do bólu. Mimo, że często daje się ponieść emocjom, to przy tym jest dobrym strategiem. Swoje analityczne umiejętności zamierza wykorzystać w programie. Przez mocny charakter i pewność siebie może sprawiać wrażenie aroganckiej, ale w rzeczywistości Ola jest lojalną przyjaciółką, dla której dane słowo jest niezwykle ważne (a tak przynajmniej twierdzi).

Ola była dotąd w dwóch poważnych związkach. Nie łudzi się, że w Hotelu spotka miłość życia, ale chciałaby się pozytywnie zaskoczyć. Jest także otwarta na wakacyjny romans. Z chęcią poznałaby kogoś cierpliwego i stonowanego, kto będzie równoważył jej wybuchowy temperament. Chłopak musi mieć ładny uśmiech.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Luiza mocno odpowiada na zarzuty Bartka! “Podręcznikowy narcyz”

Hotel Paradise 8 – Ola nie przypadła widzom do gustu

Ola pojawiła się w jednym z najnowszych odcinków “Hotelu Paradise 8” i zaliczyła spięcie z Bartkiem – choć widzowie go wybitnie nie lubią, to “gasząc” nową uczestniczkę nieco im zaimponował. Odbiorcom w Oli przeszkadza przede wszystkim fakt, że – w ich oczach – sprawia wrażenie dwulicowej i fałszywej manipulatorki, która wszystkich obgaduje.

- Bartek jest jaki jest ale przynajmniej sprowadził ją do parter

- Dopiero weszła a już jej nie lubię

- Coś mi się wydaje że to będzie podobne ziółko co Bartek .

- Na bank namiesza skoro jedyne co robi to obgaduje. Mi strasznie szkoda tej Ady, bo nic złego nie robi a dziewczyny są podłe dla niej w tym swoim kole wzajemnej adoracji.

- Zbyt siebie pewna manipulantka, nie da się lubić

- Następna toksyczna, razem Bartkiem

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8 mierzy się z poważną krytyką. “On się nad nią pastwi”

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska