telewizja

Hotel Paradise 8: prawda o Agnieszce wyszła na jaw?! Fani programu ostro jadą jej w komentarzach

2024-04-29 14:46

To nie jest łatwy tydzień w programie Hotel Paradise 8. W show wydarzyło się tyle, że coraz trudniej to wszystko zrozumieć. Z programu miał odpaść Bartek, jednak finalnie zostaje. Na tym jednak nie koniec. Widzom bardzo mocno podpadła ostatnio Agnieszka. W komentarzach nie zostawili na niej suchej nitki.

Hotel Paradise 8: Bartek (nie)wyleciał z programu

Gdy jeszcze kilka dni temu widzowie programu Hotel Paradise 8 narzekali na to, że w programie nic się nie dzieje, chyba nikt nie spodziewał się, jak potoczą się losy uczestników w ostatnich odcinkach. A w tych wydarzyło się naprawdę sporo. Po wielu tygodniach narzekania widzów w komentarzach na relację Ady i Bartka, dziewczyna w końcu przejrzała na oczy i wybrała parę z Oskarem. Czyżby miała dość tego, jak chłopak ją traktuje? Tak przynajmniej wydawało się fanom Hotel Paradise 8. Najnowszy odcinek, który jest już dostępny na Playerze rozwiewa bowiem wszelkie wątpliwości. Gdy widzowie mieli już nadzieję, że Bartek wyleci z programu po tym, jak Ada go odrzuciła - Jędrek go uratował. Mało tego - Ada ma chyba zamiar znowu tworzyć z nim relację. To jednak nie koniec.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Agnieszka to królowa fałszu?

Wybór Jędrka i zachowanie Ady to jeszcze nie koniec powodów do złości ze strony widzów programu Hotel Paradise 8. W odcinku mocno podpadła im bowiem Agnieszka. Ta już od dłuższego czasu jest na cenzurowanym i wiele osób zarzuca jej, że jest fałszywa i ciągle wszystkich obgaduje. Najnowsza akcja - zdaniem widzów - przebiła jednak wszystkie pozostałe. W komentarzach na profilu Hotel Paradise 8 zawrzało.

Słabo się zachowała Agnieszka… tak to podeszła do Ady i ją pocieszała i przytulała, a tylko jak Ada poszła do łazienki to Agnieszka poszła do Barta przytula się do niego i mówi „nie wygraliśmy, nie sądziłam że Ada tak zrobi”. Kobieta kobiecie, oj Aga mega słaba akcja… poprzednie zachowania to pikuś w sumie…😮😮😮

Agnieszka mówiąc do Bartka (osoby która została odrzucona przez Adę) - przegraliśmy, serio myślałam że Cię wybierze - to ewidentnie pokazała za kim „stoi” chyba nie…?

bo ten babsztyl jest najbardziej wredną osobą no i z Częstochowy 🤣🤣🤣

- napisali widzowie programu.

Czy gra Agnieszki na dwa fronty się jej opłaci? A może jednak wyleci z Hotel Paradise 8? O tym dowiecie się śledząc nowe odcinki od poniedziałku do czwartku w TVN7 i Playerze o 20:00.