telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie są wściekli na Adę. Bartek triumfuje?

2024-04-29 14:15

Ostatni dni w programie Hotel Paradise 8 były pełne emocji. Jesteśmy już coraz bliżej wielkiego finału, a Bartek mimo niechęci widzów nadal jest w randkowym reality show. Sporo się jednak ostatnio wydarzyło i chłopak może wylecieć. Czy odpadnie z Hotel Paradise 8? My już wiemy. Niektórzy widzowie też. Są oburzeni zachowaniem Ady.

Hotel Paradise 8: widzowie są wściekli po decyzji w programie

W ostatnim odcinku programu Hotel Paradise 8 nie brakowało emocji. Ada po wielu tygodniach w parze z Bartkiem najwyraźniej w końcu przemyślała w co się wpakowała i podjęła decyzję, która mocno ucieszyła widzów. Dziewczyna podczas rajskiego rozdania w Hotel Paradise 8 mając do wyboru Bartka i Oskara, stworzyła parę z tym drugim. Chyba sama miała już dość toksycznych zachowań chłopaka i tego, że ciągle nią manipuluje, na co zwracali uwagę widzowie. Niespodziewanie jednak Klaudia El Dursi ogłosiła, że póki co z programu nie odpadnie ani Bartek ani Dominika, którzy byli zagrożeni. Decyzja miała zapaść kolejnego dnia i wiemy już, że wpływ na nią mieli sami uczestnicy programu Hotel Paradise 8. Kto odpadł z programu? Bartek czy Dominika? Sprawdźcie poniżej.

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Bartek zostaje w programie!

Decyzja, która zapadnie w najnowszym telewizyjnym odcinku programu Hotel Paradise 8 mocno oburzyła widzów. Zgodnie z decyzją Jędrka w programie pozostanie bowiem Bartek, a Dominika będzie musiała spakować się i opuścić rajską wyspę. Nie tego oczekiwali oglądający program. Jakby tego było mało - Ada po chwilowym olśnieniu z powrotem będzie chciała tworzyć coś więcej z Bartkiem. To nie tylko zaboli Oskara, z którym stworzyła parę w Hotel Paradise 8, ale i widzów. Ci po obejrzeniu nowego odcinka w Playerze są oburzeni.

Nie mogę uwierzyć, że Ada znowu to zrobiła XD chłop przez pół sezonu ją poniżał, zaczęła palić mu się du...a poleciał przeprosić i już się całują. Jak nie lubiłam tylko jego tak teraz uważam, że obydwoje siebie warci

Ada jest tak zmanipulowana, że nawet mi jej nie szkoda

Niby człowiek wiedział, jednak się łudził, że Ada zmądrzeje, no ale na co ja liczyłam po teście wiedzy . Ani trochę mi tej Ady nie szkoda

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czy ta relacja przetrwa i Ada i Bartek będą tworzyli świetną parę? W to wierzy już chyba coraz mniej osób. Ale możecie to sprawdzać w Playerze i TVN7 od poniedziałku do czwartku o 20:00.

Listen to "Odc. 7 – Czas na grilla" on Spreaker.