telewizja

Hotel Paradise 8: produkcja zareagowała w sprawie Bartka. "Przykro mi"

2024-04-18 19:26

Ten sezon programu Hotel Paradise przejdzie do historii jako edycja z największą ilością dram. O to regularnie dbają sami uczestnicy, a najbardziej zdaniem widzów - Bartek. Ten wyrósł na głównego wroga oglądających. Teraz chłopak podzielił się ważną informacją. Produkcja zareagowała w jego sprawie. Nie tego się spodziewał.

Hotel Paradise 8: co dalej z Bartkiem?

Ten sezon programu Hotel Paradise 8 jest mocno nietypowy. A to z kilku powodów. Jednym z nich jest chociażby fakt zmiany w regulaminie programu. Zgodnie z nim w programie w tej edycji nie ma powrotów, o czym nawet można usłyszeć w czołówce Hotel Paradise 8. Jednak to nie jedyna rzecz, na którą widzowie mocno zwrócili uwagę. W show jest bowiem kilku uczestników, od których wprost nie da się oderwać wzroku. I niestety nie u wszystkich chodzi tu o wygląd. Bartek z Hotel Paradise 8 jest bowiem cały czas na ustach widzów w związku z jego negatywnym zachowaniem. Fani programu nie polubili go niemal od początku sezonu. Najpierw nie podobało się im to, jak traktuje Luizę. Gdy ta rozstała się z randkowym reality show, Bartek związał się z Adą. I zdaniem komentujących program w sieci - było tylko gorzej. Teraz w sprawie Bartka i Ady głos postanowiła zabrać produkcja.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Bartek przekazał decyzję produkcji

Wielu z widzów programu Hotel Paradise 8 uznało, że Bartek jest gorszy nawet od Rocha z poprzedniego sezonu. Oglądający uważają, że Bartek jest narcystyczny i ma przerośnięte ego, a poza tym źle traktuje swoje partnerki. Na ekranie mogliśmy np. zobaczyć, jak Ada przez niego płacze. To mocno poruszyło widzów. Program był jednak nagrywany kilka miesięcy temu. Jakie obecnie relacje panują między Adą, a Bartkiem z Hotel Paradise 8? To mógłby wyjaśnić np. live na ich Instagramie. Okazuje się, że Bartek miał nawet taki pomysł. Jednak w jednej z ostatnich relacji napisał, że nie dostał zgody produkcji na zrobienie live'a z Adą. "Przykro mi" - dodał chłopak na story. Z czego mogła wynikać decyzja produkcji? Być może ta obawiała się, że wyciekłoby zbyt dużo informacji. A tak, pozostaje nam oglądanie Hotel Paradise 8 w TVN7 i Playerze. Program nadawany jest od poniedziałku do czwartku o 20:00.