telewizja

Hotel Paradise 8: to jedyna para między, którą widać chemię. Będziecie w szoku o kogo chodzi

2024-04-17 11:52

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Czy w programie Hotel Paradise 8 wreszcie pojawiła się para między, którą widać prawdziwą chemię i uczucie? Widzowie nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. Możecie być jednak w dość mocnym szoku, o którą parę chodzi. Do tej pory wydawało się to wręcz nierealne.

Hotel Paradise 8: ta para wygra program?

Ostatnie tygodnie w programie Hotel Paradise 8 były pełne emocji. To głównie za sprawą Bartka, który wyrósł na wroga nr 1 widzów randkowego reality show. Nic zresztą dziwnego. Chłopak dość mocno zaszedł niektórym za skórę przez jego zachowanie. Najpierw w ocenie widzów źle traktował Luizę. Ta finalnie odpadła z programu Hotel Paradise 8, ponieważ próbowała się uwolnić z pary z Bartkiem, ale została singielką. Z chłopakiem połączyła się za to Ada. I choć przez pierwszych kilka dni wydawało się, że tym razem będzie w porządku, to uczestnik dość szybko pokazał rogi. Ada płakała na ekranie, a widzowie Hotel Paradise 8 burzyli się w komentarzach. Nic zresztą dziwnego. Było im żal uczestniczki, a niektórzy obawiali się nawet o jej stan psychiczny. Coś się chyba jednak zmieniło.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Hotel Paradise 8: Bartek i Ada najlepszą parą w programie?

Mimo wielu krytycznych komentarzy na temat Bartka, zdaje się, że widzowie Hotel Paradise 8 niespodziewanie zmienili zdanie. Choć dużo w ostatnim czasie pisali o tym, by Ada jak najszybciej uwolniła się z relacji z chłopakiem, teraz nastąpił nagły przełom. Patrząc na komentarze - fani Hotel Paradise 8 doszli nagle do wniosku, że w sumie to Bartek z Adą jednak do siebie pasują. Mało tego - są najlepszą parą w programie.

Mimo wszystko Tam jest taka chemia że … 🔥🔥🔥

Kurde, ale oni są naprawdę prawdziwi! Kurde, no różnie bywa w związkach, serio! Tutaj jest tego pełno, bo jest to program. Muszą się szybko dotrzeć, albo grać, albo intrygować. Oni naprawdę się docierają i, pomimo wszystko, są fajni 🤩

Prawda jest taka że tutaj🙏jest prawdziwa relacja. Nigdy nie ma kolorowo, bardzo im kibicuje chociaż miałam do Bartka zastrzeżenia. Ale ja jestem widzem, a oni mają siebie 24h. Trzymam za was kciuki🔥🔥🔥🔥........Nie wierzę że Kibicuję Bartkowi 💁ale tylko z Ada🔥

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy faktycznie z połączenia tej dwójki wyjdzie miłość? A może wszystko rozpadnie się, jak domek z kart? Sprawdzajcie w nowych odcinkach Hotel Paradise 8, które można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.