Programy randkowe

Hotel Paradise 8: uczestnicy, premiera, emisja. To trzeba wiedzieć o nowej edycji

2024-03-09 8:50

Hotel Paradise powraca na antenę TVN7. Prowadzącą znów jest Klaudia El Dursi, a uczestnicy miejmy nadzieję – są bardziej sympatyczni niż poprzednio. A kto występuje w Hotelu Paradise 8? Co wiemy o uczestnikach? Ile odcinków liczy ta edycja i o której emitowane są nowe odcinki? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania związane z HP8.

Hotel Paradise 8 – uczestnicy

Poprzednia edycja Hotelu Paradise przejdzie do historii jako ta najbardziej kontrowersyjna – wszystko oczywiście przez skandaliczne zachowanie uczestników z Rochem na czele, którzy gnębili biedną Łucję i wywoływali dramę za dramą. Czy teraz będzie lepiej? Przekonamy się. A uczestnikami Hotelu Paradise 8 są:

  • Bartosz Pankowski,
  • Jędrzej Arian,
  • Dominika Bereś,
  • Daniel Roose,
  • Natalia Sielewonczuk,
  • Martyna Reszka,
  • Michał Zając,
  • Agnieszka Siedlak,
  • Luiza Krefft,
  • Antek Trojanowski.

Więcej informacji o uczestnikach Hotelu Paradise 8 znajdziecie w galerii załączonej w górnej części artykułu. 

SPRAWDŹ TEŻ: Penelope Cruz w “Hotelu Paradise 8”? Internauci pieją z zachwytu

Hotel Paradise 8 – Łucja i Marvin wracają w nietypowym stylu

Łucja i Marvin, czyli ulubieńcy widzów z Hotelu Paradise 7 będą obecni w HP8, ale… głosem i duchem. Dwójka uczestników poprzedniego sezonu nagrała bowiem wspólną piosenkę “Rajski lot”, która jest teraz motywem przewodnim.

Hotelu Paradise 8 – nowe zasady. Co się zmieniło?

Nowy sezon Hotelu Paradise to jeszcze więcej wyzwań i zadań. Pojawienie się prowadzącej program - Klaudii El Dursi zwiastować będą chwile próby dla uczestników. Zadania będą nie tylko obietnicą przywilejów, ale także szansą na zbudowanie jeszcze bliższej relacji z partnerem. Wybory i decyzje uczestników w tym sezonie będą miały nieodwracalne konsekwencje.

A dlaczego? Bo tym razem powrotów nie będzie! Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści Hotel Paradise, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

Hotel Paradise 8 – premiera i emisja. O której nowe odcinki w TVN7?

Pierwszy odcinek Hotelu Paradise 8 zadebiutuje w poniedziałek 4 marca, o godzinie 20:00, w TVN7. Kolejne epizody będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, o tej samej porze.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby