telewizja

Hotel Paradise 8: uczestnicy są już znani. Wylała się na nich fala hejtu

2024-02-27 14:24

Choć program Hotel Paradise 8 jeszcze dobrze się nie zaczął i uczestnicy jeszcze nie zdążyli powiedzieć dobrze pierwszego słowa na ekranie, to już w sieci wylała się na nich fala hejtu. Fani programu na profilu show nie gryźli się w język i jasno dali do zrozumienia, co sądzą o takim, a nie innym składzie.

Hotel Paradise 8: uczestnicy

Na ten dzień wielu miłośników polskich reality show czeka z niecierpliwością. Już niebawem na ekrany powróci jeden z ich ulubionych programów. W poniedziałek do TVN7 zawita bowiem ponownie Hotel Paradise 8. Podobnie, jak w poprzednich edycjach na ekranie nie zabraknie zapewne emocji. Pod tym względem na razie króluje Hotel Paradise 7, który działał widzom na nerwy tak bardzo, że ci domagali się, by kolejny sezon nie powstał, a nawet pisali skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w związku z zachowaniem uczestników. Czy tak będzie i tym razem? O tym dowiemy się już niebawem. Na razie dowiedzieliśmy się, kim są uczestnicy Hotel Paradise 8. To Luiza, Agnieszka, Natalia, Dominika, Martyna, Antek, Jędrzej, Michał, Bartek oraz Daniel. I choć jeszcze dobrze nie pojawili się w odcinkach, to w komentarzach już zrobiło się gorąco.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: uczestnicy i pierwszy odcinek

Program jeszcze dobrze się nie zaczął, a widzowie już odpalili swoje działa. W ostatnich dniach w social mediach Hotel Paradise 8 dowiadywaliśmy się, kim są uczestnicy Hotel Paradise 8. Poznaliśmy już wszystkich bohaterów i dowiedzieliśmy się też co nieco o ich zainteresowaniach i dotychczasowym życiu. Jednak nie to zwróciło największą uwagę widzów. Ci bowiem skupili się na tym, jak wyglądają uczestnicy Hotel Paradise 8. I bynajmniej nie zalali ich w komentarzach pozytywnymi komentarzami nt. muskularnych klat i pięknie wytrenowanych ciał. Posypała się za to lawina negatywnych opinii. Komentujący na profilu Hotel Paradise 8 nie gryźli się w język.

Z każdym sezonem coraz gorzej 😬 skąd wy ich bierzecie? 🤷🏻‍♀️

Same glonojady. Jedynie Dominika naturalna twarz.

Tylko jedna dziewczyna bez kwasu...

- napisali komentujący na profilu Hotel Paradise 8.

Czy jednak zmienią zdanie o nowych uczestnikach wraz z emisją pierwszych odcinków? Tego dowiemy się już w przyszłym tygodniu. Kiedy Hotel Paradise 8? Ten będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.