telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie mają radę dla Oli. Nie mogą jej znieść

2024-04-04 7:32

Ostatnie dni nie są najlepsze dla Oli z Hotel Paradise 8. Choć do tej pory to Bartek mocno obrywał od widzów programu za swoje słabe zachowanie, to wszystko wskazuje na to, że Ola pozazdrościła mu złej sławy. Wątpliwości co do jej postępowania nie mają widzowie. Ci dają mocny upust emocjom w komentarzach.

Hotel Paradise 8: Ola w ogniu krytyki

Uczestnicy programu Hotel Paradise 8 nie mają łatwego życia. Bez przerwy są oceniani przez widzów, którzy śledzą każdy odcinek i nie gryzą się w język, komentując zachowania poszczególnych bohaterów. Tym obrywało się już od pierwszego odcinka nowego sezonu Hotel Paradise 8. Widzowie zarzucali bowiem, że zanosi się na najnudniejszą edycję w historii. I po części się to sprawdziło, ponieważ w obecnej odsłonie randkowego reality show brakuje nieco emocji. Choć te oczywiście pojawiają się względem poszczególnych uczestników. Niestety mowa raczej o irytacji niż sympatii. Od kilku tygodni widzowie Hotel Paradise 8 mocno jadą po Bartku, który podpadł im tym, jak odnosił się do Luizy. Jednak ostatnio na celowniku oglądających znalazła się Ola. Fani programu uważają, że buntuje ona uczestniczki i zachowuje się nieodpowiednio.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: rada dla Oli od widzów

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Ola z programu Hotel Paradise 8 znalazła się obecnie u widzów na cenzurowanym. Gdy spojrzymy w komentarze na profilu randkowego reality show - Ola pojawia się w nich najczęściej i to w negatywnym kontekście. Zresztą obserwując jej zachowanie w Hotel Paradise 8 chyba trudno się temu dziwić. Ola ma też pecha. Gdy fani programu znielubią danego uczestnika - przyglądają mu się bardzo uważnie. A dziewczyna zaliczyła ostatnio poważną wpadkę.

Ola i ta jej mina, chciala wykazać się mądrością ale trochę nie wyszło 🙈😅

PatOLKA, co obchodzi jubilat, a co solenizant ? 😂 milczenie jest złotem 😉

@ola.hotelparadise8 doucz się, a potem wymądrzaj. Chciałaś zabłysnąć mogłaś się posypać brokatem. Zachowujesz się żałośnie.

- napisali widzowie Hotel Paradise 8 na profilu programu.

Czy Ola weźmie sobie ich rady do serca? I jak długo utrzyma się w programie? Sprawdzajcie od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Playerze i TVN7.