telewizja

Hotel Paradise 8: widzowie wydali wyrok na Bartka. Już się nie podniesie?

2024-03-07 15:43

Po pierwszych kilku odcinkach Hotel Paradise 8 można mieć jeden wniosek - to nie będzie łatwy sezon. Ani dla widzów, ani dla uczestników. Oglądający po niemal siedmiu edycjach są bowiem bardzo krytyczni i wymagający i łatwo ich zdenerwować. Ostatnio udało się to zrobić Bartkowi. Czy fani programu go znienawidzą?

Hotel Paradise 8: Bartek przeskrobał sobie u widzów

Wydawać by się mogło, że po siedmiu sezonach Hotel Paradise widzów będzie w stanie zaskoczyć już niewiele. A jednak Hotel Paradise 8 przyniósł i kilka niespodzianek. Bo po zaledwie kilku odcinkach zdążył już zostać okrzyknięty przez widzów najnudniejszą edycją w historii. Wszystko przez to, kim są uczestnicy Hotel Paradise 8. Widzowie uważają, że na castingu coś poszło nie tak i wybrano osoby, które przyjechały sobie na kolonię albo wycieczkę szkolną na koszt stacji, a nie walczyć o miłość i kasę. Mocno obrywa się niemal wszystkim uczestnikom, a każdemu za co innego. Michał np. zdążył już wyrosnąć na największego diabła tej edycji, któremu tylko jedno w głowie. Jednak i pozostali panowie nie mają powodów do radości. Fani Hotel Paradise 8 chcą już odesłać do domu Bartka.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8: Bartek poleci do domu?

Idąc do reality show w Polsce trzeba mieć naprawdę mocną psychę. Widzowie nie gryzą się bowiem w język i potrafią w komentarzach niejednokrotnie naprawdę mocno cisnąć. O tym może się ostatnio przekonać Bartek z Hotel Paradise 8. Chłopak w komentarzach jest niezwykle negatywnie oceniany przez widzów programu. Ich zdaniem chłopak ma mnóstwo negatywnych cech, jednak patrząc na jego zachowania w programie, to największym problemem u niego jest ciągłe skupianie się na sobie. Fani Hotel Paradise 8 nie hamują się i ostro cisną Bartkowi pod wpisami na profilu programu.

Bartek i Luiza jak na razie największe rozczarowanie.

Mam nadzieję ze szybciutko odpadnie, mega egoista. Sprawia wrażenia toksyka 🤦

Chłop poprawia grzywkę dosłownie co 5 kroków xd Boże jaki zniewieściały zapatrzony w siebie pozer 😂

- możemy przeczytać w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy Bartek może być bezpieczny o swoje losy w programie? A może spełni się jednak życzenie widzów i szybko opuści rajską wyspę? O tym dowiemy się z kolejnych odcinków. Nowe epizody Hotel Paradise 8 możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w Playerze.