Hotel Paradise: All Stars. Klaudia El Dursi szczerze o kręceniu w Kolumbii: “oferowali woreczki”

i

Autor: TVN Hotel Paradise: All Stars. Klaudia El Dursi szczerze o kręceniu w Kolumbii: “oferowali woreczki”

Hotel Paradise: All Stars

Hotel Paradise: All Stars. Klaudia El Dursi szczerze o kręceniu w Kolumbii: “oferowali woreczki”

2023-05-31 23:08

Hotel Paradise: All Stars wystartował pod koniec maja i tym razem uczestnicy przenieśli się do Kolumbii. Jak Klaudia El Dursi wspomina kręcenie programu w “kraju Pablo Escobara”? Prowadząca przyznała też, które miejsce z Hotelu Paradise przysporzyło jej najwięcej kłopotów.

Hotel Paradise: All Stars to wyjątkowa edycja randkowego show. Tym razem uczestnikami są weterani programu, którzy w poprzednich odsłonach nie zdołali odnaleźć miłości. Program wystartował 25 maja i szybko wywołał burzę w sieci.

Tym razem ekipa przeniosła się do Kolumbii, która słynie z pięknych widoków, ciekawej kultury i… kryminalnej kolebki. Jak przebywanie tam wspomina prowadząca Hotel Paradise, Klaudia El Dursi?

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise: All Stars. Jedna z uczestniczek OSZUKUJE widzów? “Głupio wam”

Hotel Paradise: All Stars. Klaudia El Dursi szczerze o kręceniu w Kolumbii

W rozmowie z Plejadą Klaudia El Dursi opowiedziała o zaletach i wadach pobytu w Kolumbii. Nazwała ją bardzo pięknym krajem, ale nie udawała też, że jej zła sława jest niezasłużona.

Miałam duże oczekiwania, nadzieje i okazało się, że to jest bardzo fajny kraj, ale też bardzo niebezpieczny – przyznała w wywiadzie.

A jak to jest ze środkami odurzającymi? Czy w legendach o tym, że “leżą tam na ulicy” jest ziarno prawdy? Okazuje się, że tak!

Tam nawet jak nie chce się kupić substancji zakazanych, to i tak ktoś na pewno ci to wciśnie. Nawet, jak się szło do sklepiku, a sprzedawca nie miał, jak wydać reszty, to oferowali woreczki. Pierwszy raz jak ta sytuacja miała miejsce, to myślałam, że to jest jakaś podpucha. Mówili: »Nie mam, jak wydać, ale to jest najlepszy towar, jaki mam«– wyznała.

Hotel Paradise – Klaudia El Dursi wspomina poprzednie lokacje. Gdzie było najtrudniej?

W tej samej rozmowie prowadząca przyznała, że Zanzibar był tym miejscem, z którego nie chciała wracać. Trudno było zaś na Bali, choć to piękne i przyjazne turystom miejsce.

Bali było dla mnie bardzo ciężkie. Był to pierwszy wyjazd i absolutnie nie byłam na to gotowa. Nie wiedziałam, z czym to się je. Zaczęłam z pełną parą, potem się okazało, że tych sił i zdrowia mi brakuje. Miałam ciężkie warunki bytowe, szczury biegały po moim apartamencie. Było ciężko – wyjawiła.

Hotel Paradise: All Stars – o której nowe odcinki? Gdzie można obejrzeć program?

Nowe odcinki programu Hotel Paradise: All Stars emitowane są w czwartki i piątki, o godzinie 20:00, na antenie Siódemki. Znajdziecie je też w ofercie Playera.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska