Hotel Paradise: All Stars. Sara ma faceta? Laluna zarzuca jej kłamstwo

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise: All Stars. Sara ma faceta? Laluna zarzuca jej kłamstwo

Hotel Paradise: All Stars

Hotel Paradise: All Stars. Jedna z uczestniczek OSZUKUJE widzów? “Głupio wam”

2023-05-31 18:01

Hotel Paradise: All Stars dopiero wystartował, a już wzbudza silne (i nie zawsze pozytywne) emocje. Teraz głośno zrobiło się o jednej z uczestniczek, która ponoć miała… złamać zasady programu i okłamać widzów, a może nawet producentów. O co właściwie chodzi i ile jest prawdy w tych rewelacjach? Wyjaśniamy.

Hotel Paradise: All Stars to edycja specjalna popularnego randkowego show, która zasadniczo różni się od pozostałych, “zwykłych” sezonów. Tym razem w tytułowym hotelu zjawiają się bowiem nie nowi uczestnicy, a weterani programu – osoby z poprzednich edycji, które wciąż są singlami. I właśnie ten dość istotny “szczegół” wzbudził pewne wątpliwości w przypadku jednej z uczestniczek. Czyżby Sara troszkę nakłamała?

CZYTAJ TAKŻE: Marika z Hotelu Paradise zdradziła płeć dziecka! “Oznacza Bóg wysłuchał”

Hotel Paradise: All Stars. Sara ma faceta? Laluna zarzuca jej kłamstwo

Po emisji pierwszych odcinków programu Hotel Paradise: All Stars w sieci pojawiła się masa komentarzy. Jeden z najbardziej intrygujących był autorstwa Laluny z Królowych życia, która twierdzi, że Sara Jezuit tak naprawdę jest w związku, co jest w sposób oczywisty niezgodne z zasadami All Stars. Partnerem dziewczyny ma być Erwin Burzyński, trener personalny Laluny.

Erwin Burzyński, jestem w szoku, przecież Sara jest z tobą w związku, o co tu chodzi? Nieładnie z jej strony – napisała w komentarzu celebrytka.

Na odzew domniemanego partnera Sary nie trzeba było długo czekać. Co ciekawe, zarzucił on włodarzom programu… kasowanie niewygodnych komentarzy. Nie raczył jednak doprecyzować, czy faktycznie jest w związku z Sarą Jezuit, czy też nie.

Czemu usuwacie komentarze? Głupio wam, że osoby w związkach, albo świeżo po rozstaniu bierzecie do programu? I jeszcze sezon się nie zaczął, a chodzą gwiazdy, wam się chwalą. Jak widać każdy ma inne priorytety, a niektórzy to już by ku*ę zjedli za like, ale będę trzymał kciuki – oburzył się Erwin Burzyński.

Hotel Paradise: All Stars – Sara odpowiada na zarzuty

Głos zabrała wreszcie główna zainteresowana, ale była dość oszczędna w słowach. Wszyscy są singlami – napisała. Nie chciała bawić się w zbędne słowne przepychanki, czy też obawiała się przyłapania na kłamstwie? Tego możemy się tylko domyślać.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: sonda damsko męska