INNA jako łamaczka serc. Płyta Heartbreaker pełna bujających brzmień! [PIOSENKI]

INNA jako łamaczka serc. Płyta Heartbreaker pełna bujających brzmień! [PIOSENKI]
Autor: Magic Records Poland INNA jako łamaczka serc. Płyta Heartbreaker pełna bujających brzmień! [PIOSENKI]

INNA prezentuje album Heartbreaker - 10 piosenek napisanych i wyprodukowanych w Dance Queen’s House. Jakie utwory znalazły się na wydawnictwie? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz!

Inna spędziła 3 tygodnie w izolacji z najlepszymi producentami i tekściarzami- Marco &Seba, Alex Cotoi, David Ciente i Minelli, podczas których pracowali nad wydanym właśnie albumem. Utwory, które znalazły się na liście to: Maza Jaja, Heartbreaker, One Reason, Flashbacks, You and I, Beautiful Lie, Gucci Balenciaga, Sunset Dinner i Thicky.

Jestem bardzo podekscytowana i jednocześnie zachwycona, że mogę zaprezentować Wam >>Heartbreaker<<! Ten miesiąc wypełniony był muzyką, sesjami, zabawą- kreatywny czas, który zaowocował 10 piosenkami. Mam nadzieję, że Wam się spodobają! Chciałabym podziękować wszystkim, którzy byli częścią tego szaleństwa zwanego Dance Queen’s House – powiedziała INNA.

INNA w ekskluzywnym występie na ESKA.pl. Ten koncert porwie Was do tańca!

Inna - płyta Heartbreaker

Fani mogli na bieżąco śledzić to, co się dzieje w Dance Queen’s House dzięki codziennym vlogom, które artystka publikowała na swoim koncie na YouTube. Z ponad 3.7 miliardami wyświetleń na YouTube, rumuńska piosenkarka i tekściarka INNA zrewitalizowała sferę muzyki house (EDM). Artystka znalazła się także na okładkach tak prestiżowych magazynów jak: Forbes, ELLE, InStyle, Glamour, Cosmopolitan, Shape oraz współpracowała z takimi artystami jak: Flo-Rida, Pitbull, J Balvin, Yandel i Juan Magán.

Warto również zaznaczyć, że jest to pierwsza europejska piosenkarka, której utwory osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube.