Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?

i

Autor: Instagram.com/jacek_stachursky Jacek Stachursky - kim jest typ niepokorny?

Jacek Stachursky skończył 55 lat! „Typ niepokorny” przeszedł na „Słoneczną Stronę Mocy”

2021-01-26 18:48

To legenda polskiej muzyki tanecznej. W połowie lat 90. jego hity królowały na dyskotekach. Przeboje "Jestem jaki jestem", "Typ niepokorny" czy "Zostańmy razem" nuciła cała Polska. Jacek Stachursky obchodzi dziś 55 urodziny!

Stachursky, a dokładnie  Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky, urodził się 26 stycznia 1966 roku. Jeden z najbardziej popularnych wokalistów muzyki dance w naszym kraju obchodzi dziś 55 urodziny. Z tej okazji przeszedł na Słoneczną Stronę Mocy.  Dwa miesiące Stachursky wyznał na Instagramie, że rozpoczyna przygotowawczy  do "60morningschallange". W ten sposób piosenkarz odniósł się do krążącej od lat plotki, że „Stachursky żywi się energią słoneczną”.  Gwiazda polskiej muzyku tanecznej wyjawiła w programie "Dzień Dobry TVN", co się za tym kryje.

Chodzi o stworzenie pewnego przeświadczenia, że mogę te rzeczy związane z energią słoneczną wprowadzić w każdy obszar mojego życia. Sześćdziesięciu dni potrzebowałem, żeby zdobyć odpowiednich ludzi, którzy będą wspierać mnie w tym. Bo to będzie rozłożone na wiele lat - w życiu osobistym, zawodowym itd. Nazwaliśmy tę filozofię "Stachursky Sun Energy". Mam nadzieję, że będę mógł namówić inne osoby, żeby podążały tą samą drogą, co ja – powiedział Stachursky

Jackowi życzymy 100 lat w słońcu!