Nie ma głupich pytań - Ewelina Kamińska

i

Autor: VOX FM/Canva "Nie ma głupich pytan" do usłyszenia w niedziele o 8:00 w VOX FM oraz jako podcast w serwisach streamingowych

Jak randkują świadkowie Jehowy? Czy świadkowie Jehowy to sekta? Dlaczego Jehowici nie uznają przetaczania krwi? Nie ma głupich pytań w VOX FM

2022-09-26 15:27

Znamy ich z głoszenia swojej religii od drzwi do drzwi. Kim są i jak żyją świadkowie Jehowy w Polsce? Czego nie mogą robić Jehowi? O tym w podcaście "Nie ma głupich pytań" rozmawiała Ewelina Kamińska. Posłuchajcie podcastu "Nie ma głupich pytań"?

Świadkowie Jehowy to trzeci największy związek wyznaniowy w Polsce pod względem liczby wyznawców. Znamy ich z głoszenia swojej religii od drzwi do drzwi. Ale jak wygląda ich codzienne życie? Czy obchodzą jakieś święta? Czy rodziny zrywają kontakt z byłymi świadkami Jehowy? Dlaczego niektórzy nazywają ich „organizacją destrukcyjną?

O tym opowiada Vanitas – autorka książki „Apostatka”, którą napisała na bazie swoich doświadczeń. Dziś żyje już poza zborem, ale wspomnienia i historia wyrwania rodziny z organizacji wciąż są w niej żywe, czym dzieli się na antenie VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: Dlaczego nie można już używać słowa Murzyn? Czy cenzura jest potrzebna? Nie ma głupich pytań w VOX FM

VOX FM – Jazda do roboty 2022
Listen to "Jak randkują świadkowie Jehowy? [Nie ma głupich pytań]" on Spreaker.

"Nie ma głupich pytań" to nowa audycja na antenie radia VOX FM. Dziennikarka Ewelina Kamińska co tydzień zaprasza gości, by wspólnie odpowiedzieć na nurtujące nas kwestie. Do usłyszenia w każdą niedzielę o 8:00 na antenie VOX FM oraz na www.voxfm.pl w formie podcastu.

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - wybierz z nami Najbardziej Roztańczonego Artystę imprezy

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji